| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun ca vreau sa ramanem doar prieteni fara sa se supere? big grin

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Hai sa facem o pauza, sa imi pun viata la punct, ca am o stare ciudata

| sayWhaaat a răspuns:

Spune-i doar ca nu vrei sa mai fii cu el, politicos, insa sari peste faza cu prietenia, daca te iubeste e imposibil sa te considere prietena, cel mai naspa lucru posibil.
Bafta! happy

| Mădiiiiie a răspuns:

Oricum ii vei spune, va fi dezamagit happy Pentru ca tot aia se va intelege si cine stie, poate interpreteaza. Spune-i cum stii tu mai bine happy

| oÎngerașul a răspuns:

X, vreau sa iti spun ceva... dar sa nu te superi. Am avut o relatie foarte buna, chiar m-am bucurat ca am fost iubiti, dar nu cred ca mai putem sa fim impreuna. vreau doar sa ramanem prieteni, e ok? Te iubesc!

| Kinezuu a răspuns:

Spune-i adevarul e mai bine asa

| r3ddj a răspuns:

Daca ii spui adevarul va fi cel mai ok si te va aprecia mai tarziu pentru asta. E cel mai bine sa-i zici ca nu mai simti pentru el aceeasi chestie intr-un mod cat mai putin posibil naspa si cat mai repede.