| SuntBunPrietenCuVoi a întrebat:

Cum sa ii spui unei fete ca o placi? Adica ii spui,, uite, ne cunoastem de ceva vreme, indeajuns incat sa simt ceva pentru tine, eu am inceput sa te plac si vreau sa fiu cu tine." este ok?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă i-o spui în realitate și nu în fața unui monitor, e ok.

| Doub a răspuns:

E super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine...dar daca va cunoasteti de mult timp, posibil ca ea sa te considere un prieten. Trebuie sa te gândești si la consecinte, dar prietenia dintre băiat si fata, duce la sentimentul de iubire. Succes! O sa reusesti!

| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

Ar putea merge happy