| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa îi spui unui baiat ca il iubesti?

10 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
In ziua de azi,aproape toti spun ''te iubesc'' fara sa simte acest lucru! si nu se gandesc deloc ca ranesc persoana de langa ei!
Cum sa-i spun ca il iubesti?! E simplu.
Cand te intalnesti cu el, dupa un sarut tandru, il imbratisezi si-i soptesti la ureche ''te iubesc''!
Sigur va fi incantat!
Sau ii mai poti spune acest lucru si privind in ochii lui!
Stii cum e, cica ochii ne tradeaza intotdeauna sentimentele. Iar dupa ce ii vei marturisi sentimentele tale, va vedea ''adevarul'' in ochii tai!
Te pup si bafta!

| BassHunter13 a răspuns:

Soptindui la ureche! sau poate ai vrut sa intrebi cum ii demonstrezi?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te iubesc mai prostule ca te-am nimerit in saptamana aia oarba!

| xanderblackx a răspuns:

"Te iubesc!"

| UnVis a răspuns:

Fa cum zice MihaiDan97 mie asa mi se pare cel ma bun raspuns

| Deeeni a răspuns:

Da stiu eu! Eu asa am vorbit cu El si am reusit sa fiu cu elwinking intr-un final... Uite trebuie sa bati apropouri pe mess despre voi 2. Intreaba-l cei place la tine si dupa o sa te intrebe sigur ce-ti place si tie la el laughing. La scoala sau ma rog pe afara cand esti cu el ''furai'' sapca sau un fular ceva ce prinzi si tu acolorolling on the floor. Si el o sa te alerge sai dai inapoi obiectul si tu la un moment dat nu o sa mai alergi si el ca sati recupereze lucrul o sa te ia in brate :X Si tu poti sa-i spui ceva gen;
''Bine...Ti-l dau dar imi dai si tu ceva in schimb laughing''
Deci poti sai ''furi'' si un pupic sau poate chiar un sarut :*
Funda?

| Skia a răspuns:

Pur si simplu : "Te iubesc! " acel cuvant spune totul happy

| MihaiDan97 a răspuns:

Direct in fata, ii spui ce simti si gata, ce se poate intampla?

| AfB a răspuns:

De obicei "Te iubesc". Dar acum depinde si de ce crezi tu ca el simte pentru tine. Il iei frumusel pe ocolite, pe mess sau fb sau mesaje. Fata in fata te pierzi big grin. Si incepi sa vorbesti cu el incercand sa o dai in subiectul asta. Si la un moment dat(vezi cum decurge conversatia), ii spui. Daca nu poti sa-l iei direct, spune-i pe ocolite( tie-ti place de cineva, ai vreo iubita momentan), vezi cum iti raspunde si decizi daca merita sa ii spui. Nu-i spui te iubesc(pari disperata) pur si simplu ii zici ca iti place de el, ii faci niste complimente. Totul depinde de tine si de reactiile lui. Tu decizi pana unde merge discutia. happy

| VivaPiniata a răspuns:

Aveam niste idei indecente pe care de abia asteptam sa le postez aici...dar ca sa nu ma mai complic, iti spun direct cum : Cu mult curaj si cu talent!