| bobodanlili a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o plac? Nu am curajul sa i-o spun in fata.

Răspuns Câştigător
| Enzo2011 a răspuns:

Pai trimite-i un mesaj cu "te plac si chestii din astea " si daca si ea simte ceva sa-ti trimita mesaj inapoi. Daca trimite cum ca si ea te place,atunci bravo, daca zica ca nu sau ca esti tampit scuzate si spune-i ca ai trimis mesajul cui nu trebuie, adica era pentru altcineva asa ai spatele acoperit.Stiu ca mai mult e ca o gluma dar MERGE

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă nu ai tu curajul, va avea altcineva mai bun ca tine.So what you gonna do?

| Orte95 a răspuns:

Daca si ea crezi ca te place dui 1 trandafir ...pe mes sau prin prieteni nu are farmecwinking

| Rotciv a răspuns:

Va aprecia mult mai mult daca esti sincer si ii spui tu personalhappy. Partea cu trandafirul e un bun exemplu.Incearca sa-ti invingi emotiile! Odata si odata tot va trebui sa treci peste ele.I-ati inima-n dinti si du-te la ea, spune-i ce simti.100% va aprecia! CREDE-MA.Bafta si sa fi iubit!

| bytzy09 a răspuns:

Dami numarul cai spun eu big grinwinking

| mitustone a răspuns:

Salut! si eu am problema asta dar mi-am facut curaj! asa... deci incearca sa faci cv care stii ca-i place sau adui niste vesti bune! daca nu fa-ti curaj si zii daca zici nu macar stie ce simti!