| Drew_Cristi_1996 a întrebat:

Cum sa îi spun unei fete ca o plac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verbal.Sau oral.Cum vrei sa interpretezi tu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te duci la ea si o prinzi de buci

| Staind a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Esti mondial, ma jur laughing

| Drew_Cristi_1996 explică (pentru Staind):

laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa-i tii ambele maini ale ei in mainile tale, sa privesti cat mai profund in ochii ei si sa-i declari ceea ce simti in legatura cu ea. Dupa care o intrebi in mod direct care este raspunsul ei. Incearca fiindca doar procedand astfel nu se va putea eschiva in privinta raspunsului ei. Succes.

| Doub a răspuns:

Băi, frate, nu ştiu ce să zic.
Adică, e super complicat.
Te duci la ea, te uiţi profund în ochii ei şi îi spui "te plac".
Nu cred că eşti încă pregătit pentru asta...

| Staind a răspuns:

Cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi îi spui ce simți pentru ea. Ce e aşa de greu?

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

NU II SPUI! Niciodata, nu ii spui unei tipe ca o placi, ea trebuie sa traiasca tot timpul in confuzie ( ma iubeste nu ma iubeste?), altfel o sa stie ca te are de fraier si te pune la buzunar pentru pastrare si te calca in picioare, daca vrei sa fii cu ea scoate.o in oras dar nu ii spune ca o placi ( asta nu inseamna ca nu poti sa o complimentezi gen esti frumoasa "ca o lemne" si din astea )