| anonimguy3 a întrebat:

Cum sa ii zic ca o plac/iubesc? (pe fata) Mereu cand sunt aproape sa ii zic cand suntem singuri sau mai vorbim ori vine cineva si imi strica momentul ori ma pierd. ( *facepalm* ) Pls fara raspunsuri la misto sau caterinca.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Insista si grabeste-te, sunt multi baieti care nu sunt timizi.

| Ginandros a răspuns:

Exista numeroase tehnici prin care ii poti arata ca esti interesat de ea. Nu trebuie neaparat sa o abordezi in mod grosolan, caci s-ar putea s-o pierzi de tot. Inainte trebuie sa vezi daca si ea e interesata de tine, daca nu-i interesata de altul sau nu o intereseaza, pe moment, subiectul.

| Obertinschi_Larisa_1997 a răspuns:

Invit-o în oraș, doar voi doi, și îi vei putea spune. Asta doar dacă nu vrei să ți-o ia altul. Și nu contează dacă ea nu simte la fel, te poți mândri că i-ai spus ce ai pe suflet. Oricum, îți urez succes.