Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2921085intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Mai
SATI 277.497AFISARI
138.067VIZITE
124.173V. UNICI

Cum sa il alint pe iubitul meu? cine imi da mai multe alinturi dau fundita restul votlaughing

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Iuby iubitu ingeras,viata mea,amore,sufletel,gurita,iepuras,puiut,puiu,puffy,pufoshenie ( asta e amea) ciuffy( a lui laughing) pufarina,pufulete,pisi,pisoias,printzisor, bondarel, fluturas. Poti sa-i zici cum iti trece prin cap tongue sper ca tis de folos alea de sustongue

• 15 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Ingerul meu, sufletul meu,pui, iubirea mea,iubitu,scumpete, baby, sufletel, iubi. sper ca te-am ajutat.
  • a răspuns:
    Eu ti le voi spune pe cele pe care le folosesc eu:
    -ube
    -yuby
    -ubi
    -bebe
    -dracusor
    -scumpete
    -raul meu
    -baby
    Eu acestea le folosesc cel mai des.
  • a răspuns:
    Cică "poponeaţă". Voi gândiţi? laughing Alintul vine din suflet, nu din ideile altora.
  • a răspuns:
    Ms de funda:X
  • a răspuns:
    Eu ii zic. Pisoipuppy dog eyes!
  • explică:
    Nu ai pentru ce DeDe:*
  • a răspuns:
    Sunt multe :iepurasu meu, ursulet...
  • a răspuns:
    Spune-i pisulache big grin
    Funda! happy
  • a răspuns:
    Buna Daiana! Poi hai sa ti le zic pe cele frumoase:iubitu meu,sufletel,mami,bubu,dragul meu,iubitel,bebe,bebic,bebelush,iub,carino,puiu,puiut,iubire,dragoste,ingeras,scumpi,honey,baby,iubirica,inimioara,dulceata mea,tati si mai sunt cele amuzante cand e suparat si vrei sa-l impaci:papusel,gurita,copilu,copilas,gandacel,dovlecel,pepenas,iepuras,pisoi,ursulet,pufulet,motanel,soricellaughing,tzuchii,pitic,piticot,piciule,brotacel,puffy,bombonel,fluturash,maimutel,poponeata,puta,putulica,tauras,dracusor, sugar, tzitzi...mai sunt dar nu`mi mai amintesc. Sper sa-ti placa.:*
  • a răspuns:
    Pai

pisi
    iubititu`
    iubire
    ursuletz

nu mai imi vine in minte
    pop
  • a răspuns:
    Daca nici asta nu stiti singuri. E grav rau.
  • Raspuns anonim:
    Eu il alint pe iubitul meu ''iub''. Mi se pare mai frumos decat ''iubi.
  • a răspuns:
    Iubii, ingeraş, pui, ursuleţ, iubiţel, pufiii, sufleţel, scumpete, scumpiii, pisoi, iubb, iubire mică, frumos mic, bebe, frumuseţea mea, piersicuţa, floricică, strugurel, puiu, puişor, puiuţ, sper că ti.am fost de ajutor happy
  • a răspuns:
    Iubi,pisi,bebe,puiu,iub,boby,pisu,cretu,bubu:* sper ca te-am ajutat! Baftahappy
  • a răspuns:
    Eu ii zic lui : iubitu, iubitoi, putsoi, putsulica, mamutoiule, frumuselule, dragule, scumpule si el imi zice mie tucuras, piscotel, pasarica (sau pasaric) mai de mult imi zcea "fata mea" thinking nu mai stiu... multe :*