| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa il fac pe fostul meu prieten sa se intoarca la mine? sa ii spun ce simt? am fost impreuna 3 zile apoi el a spus ca o iubeste pe fosta lui prietena dar eu nu cred, daca o iubeste dc nu e acum cu ea?
eu il vreau inapoi ce sa fac?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu ii place de tine sufiecient. el a stat cu tine sa incerce sa o uite. nu te potrivesti cu el. lasa-l in pace gasesteti altu. nu e kaum c ea k poate ea nul mai vrea sau e suparata pe el. numai il lasa se te foloseasca.

| Myst3ry a răspuns:

Poate totusi se mai gandeste la ea,chiar daca ei doi nu mai sunt impreuna, daca a iubit'o se mai gandeste clar. Si poate nu a vrut sa iti faca tie rau sa te tina langa el si el stiind ca e cu gandul la ea. Daca vrei sa fi cu el si il placi atat de tare incearca sa ii explici lucrul asta si spune'i ca ai mai vrea sa incercati odata, si o sa fie mai bine. poate il ajuti tu sa o uite pe fosta...

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Pune-l sa aleaga :->

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au fost decat 3 zile,nu cred ca poate simti pentru tine mai mult decat o atractie,poate chiar a realizat ca o mai iubeste,daca ati discutat despre asta gandeste`te,fi constienta de faptul ca este foarte posibil sa o mai iubeasca daca au fost mai mult timp impreuna si au avut sentimente intense. Daca il vrei inapoi,lasa`l sa tanjeasca el dupa tine,nu-l cauta tu,fa`te frumoasa si arata`i ce a pierdut,fi indiferenta si inaccesibila,el va fi incantat sa te recucereasca daca chiar te placa si nu o mai iubeste pe acea fta. Dragoste cu forta nu se poate, se va intoarce decat daca simte cv pentru tine si tu il tratezi ca si cum nu ti-ar pasa, cu o atitudine care sa-l fermecehappy