| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa il fac pe iubitul meu sa ma iubeasca mai mult? Puteti sa-mi dati si niste subiecte de discutie?

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

Pai o idee ar fi sa discutati despre ce`si doreste el la tine, c fantezi are si sa le pui in practik pentru el, sa fii mai dragastoasa cu el, sa-i arati multa afectiune, sprijin, intelegere...dk ar 1 of, o problema sa stie ca are cui se confesa, cui sa-i impartaseask necazurile si supararile lui si totodata sa-l intelegi si sa-l ajuti.chiar dk ce spune el este gresit...nu trebuie sa-l critici :-s (pentru ca altfel l`ai indeparta d tine.adica"nu`i mai zic nimic lu asta k i`ar se ia d mine...mai bine spun altcuiva" straight face )dp c l`ai askultat ia`l asa cu binishoru si indruma`l tu p drumul cel bun fara sa pari cicalitoare sau obtuzawinking...si multa distractie.atat in pat cat si in restul relatie...mult ras si intelegere face binehappy

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa imi dau seama ca ma inseala, eu cred ca ascunde ceva de mine pentru ca se comporta mai rece

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mai bine ar fi sa afli daca el te iubeste si sa astepti sa vezi cum decurge relatia voastra...baieti vor un singur lucru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu dar si eu sunt ca un baiat d 4 luni si imi sp ca el nu ma iubeste si ca tine l mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Vulpea isi schimba blana dar naravul ba", primul pas ar fi sa nu iei in seama asta! Sunt de parere ca orice om se poste schimba dintr-un om rece intr-un om cald. Deci in relatia ta cred ca este timpul pentru unele schimbari. Discutiile despre " ce-si doreste de la relatie" trebuie tinute rar pentru ca pe barbati ii plictiseste asta, "ce fantezii are" nu il intreba pe el, fi originala si i-al prin surprindere, ofera-i tu noi fantezii, fa-l sa-si doreasca sa se repete, nu-i greu. Alege tu noi locatii unde sa va intalniti, fa-l pe el sa te sune mai des decat tu pe el. Atunci cand te intreaba la telefon "ce faci?" intotdeauna trebuie sa gasesti o intrebuintare, gen: "citeam, la un film" si niciodata "stateam" lor nu le plac fetele monotone care mai mult stau decat isi fac unghiile. A, pana la urma tu esti o fata care nu-i asa esti putin neajutorata si uneori nu te prea descurci cu anumite treburi, te mai imbolnavesti sau eu stiuhee hee deci gaseste-i si lui cate o intrebuintare, cum ar fi : sa iti ia pastile sau sa te ajute cu cumparaturile si la sfarsit nu uita sa ii multumesti si sa ii mentionezi faptul ca nu sti ce te-ai fi facut daca nu erai cu el. vorba dulce, mult aduce! Trecand peste astea nu uita ca niciodata sa nu iesi pe usa fara sa iti acorzi inainte o ora de stat in oglinda, fi mandra de tine si cu tine si iubeste-te tu pe tine si te vor iubi si cei din jur...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa vad daca iubitul meu ma iubeste... ii place tot timpul sa ma faca geloasa...doar din vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt intri relatie cu un baiat de vreo 2 ani...si sincer.ma iubeste, il iubesc.simt ca ma iubeste. dar cum faca sa mentin aceasta flacara intre noi 2? sa nu se stinga, sa nu il pierd!? va rog damiti ceva un sfat, ceva care sa ma ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am doar 11 ani si la scoala stam in banci 2 cate 2.Eu stau cu un baiat pe care il iubesc si nu stiu cum sa-l fac sa ma iubeasca si el.Cred ca si el ma iubeste ca mi-o zis cel mai bun prieten al lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cu iubitul meu de 2 ani jumatate si il iubesc enorm, pana azi credeam ca si el ma iubeste la fel de mult numai ca azi mi-a spus multe lucruri pe care nici acum nu imi vine sa le cred.

| Benson25 a răspuns:

A sosit timpul să-mi împărtășesc mărturia, sunt Nelson și fericită în timp ce împărtășesc mărturia mea aici, am fost prezentată de DR, albă, de mama mea când a descoperit că nu-mi pot lăsa soția însărcinată după 3 ani de căsătorie. Așa că acestea au adus atât de multe probleme căsătoriei mele și au dus la divorț. a spus ea, el este foarte spiritual și poate să o facă pe soția mea să se întoarcă la mine cu bucurie și putem avea copii împreună. La început, m-am îndoit până nu am contactat-o ​​și apoi am aruncat vrăji puternice asupra mea și am făcut-o pe soția mea să se întoarcă la mine după ce a făcut ceea ce era nevoie și acum, suntem fericiți cu copii frumoși. Din ziua Mare DR, ALB. a lucrat pentru mine și mi-a rezolvat problemele. Am făcut un jurământ ferm că, atâta timp cât voi trăi, voi continua să mărturisesc despre bunătatea marilor sale lucrări și pentru cei care se află acolo în fața relațiilor și greutăților conjugale ar trebui să o contacteze rapid și să devină un martor fericit ca pe mine. Îi elimin contactul aici, prin e-mail: wightmagicmaster@gmail.com. sau ajungeți la el prin numărul său WhatsApp. +1 716-869-1327

El a făcut-o pe fosta mea soție să revină la mine cu bucurie

M-a vindecat de la un om impotent la un om adevărat.

| Anisoara_Ana_1987 a răspuns:

Cum sa-l fac sa ma iubească mai mult

| Adriana13 a răspuns:

Cine are povestire pe momentele subiectului la cealalta ancuta? imi trebuie neaparat maine. dati-mi sh mie daca aveti