| MariaaaaLm a întrebat:

Cum sa il fac pe yubitul meu sa isi doreasca sa ma sarute

Răspuns Câştigător
| Madyupsik a răspuns:

Salut. Joaca-te la el in par, plimbati degetul la el pe burta, sarutal tu pe obraji, pe fata dar nu pe buze, Atingel pe ureche si atingel pe git si piept. Si toate astea fale lent si blind intr-un mod tandru. Bafta

5 răspunsuri:
| costellodonatz a răspuns:

Mituieste-l cu un pachet de orbit.

| naitreaba a răspuns:

Maturizeaza-te. si spune-i si yubytuluy tau sa o faca, nu cred ca ai peste 11 ani happy

| BulBuci a răspuns:

Fi cat mai tandra cu elblushing Ia-l in brate, mangaiel si pupal pe obraz cu tandretewinking FI CAT MAI HOT laughing Succes:* PS: poate ca el chiar isi doreste asta smug