| ElenaMaria1 a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca un baiat ma place? Acum baietii se dau asa la fete dar uneori sa nu o placa cu adevarat? Cum "i-as putea citi" ...sa stiu daca ma place sau nu? psl help. :d

3 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Buna.
Pai de cele mai multe ori baieti incearca sa se dea mari tari, acestia trebuiesc eviati dupa parerea mea. Eu una sunt de parere ca daca un baiat vrea ceva in legatura cu o fata nu incepe sa-i promita marea cu sarea.
Daca un baiat este foarte interesat de persoana ta si te cauta neaincetat atunci inseamna ca acela te place foarte mult.

| ElenaMaria1 explică:

Pls *. scuze

| Davidutz a răspuns:

Bun. Deci iti zic din masura de mascul happy ca baietul arata asupra unei fete daca o place cu adevarat un sentiment animalic ( din nou repet) de protectie ( ceva de genu mama isi apara puii)... Daca iti arata asta baiatu e in cap dupa tine happy