| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa incep. Sa vedem. planuisem sa fac revelionul cu prietenul meu si cu multi altii la cineva acasa, apoi dimineata sa merg la el sa dorm. Problema e ca acolo, intre timp, nu mai vin si alte fete, iar el a spus ca nu ma duce pe mine singura intr-o casa plina de baieti. Cum l-as putea convinge sa renunte la petrecerea cu ei si sa petrecem doar noi doi la el acasa? Gen" sa gatim amandoi, sa mancam, sa bem ceva, sa vedem un film, sa ascultam muzica, sa ne jucam, nu cred ca ne-am plictisi mai ales ca in ziua respectiva noi implinim si un an de relatie!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Ce virstă ave ti voi doi? Si e foarte bine că prietenul tău te protejează si tine la tine nu te expune la pericole, pe de altă parte, ideea ta e foarte bună să stati doar voi doi acasă si nici oboseala nu va fi asa de mare adică fiind acasă te poti culca la ce oră vrei, nu trebuie sa te simti stînjenită că ai deranja pe cineva ca daca ai fii mers la petrecere, plus ținuta fiind acasă nu este obligatorie, poti sta in papuci si halat, dar daca esti invitată trebuie să te prezinti intru n mod elegant. Acum tu trebuie cu tact să il faci sa renunte la acea petrecere cu prietenii, nu te poate lăsa singură chiar de revelion nu? Ce este m ai important pentru el prietenii sau tu? Si m ai ales că face ti un anisor de relatie, ave ti multe de sărbătorit doar voi doi. Sănătate multă si te rugăm sa ne spui si nouă cum s a rezolvat problema. Sarut mînuțele.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De cand o petrecere cu baieti reprezinta un pericol? pfai mama, poate pericol pentru neandertali inadaptati social, nu pentru oameni normal capabili in a se adapta unui mediu social.

26 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Multumesc mult pentru fundă, scuză mi insistenta si indiscretia, ce virstă ave ti voi doi? Multumesc. Somn usor.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristinel mama, nu stii ca pe domnnisoara / doamna NU o poti intreba ce varsta are? Si nici greutatea... tot timpul da cu minus in ambele cazuri!

| Emilian65 a răspuns:

Foarte buna ideea ta! Incearca sa-l lamuresti sa faceti revelionul la el acasa. Cu aceasta ocazie sarbatoriti si un an de relatie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Emilian65):

Ce buna ideee sa petreaca revu ca pensionarii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai bine decit cu tine

| Fatamuntilor a răspuns:

Cumpara o rochita sexi, si spune-i ca ii faci o surpriza daca faceti revelionul impreuna.
Cum singura ai spus ca,, nu te lasa singura '' intr-o casa cu multi baieti '', mai mult ca sigur ca vei reusi.
De alfel e si normal sa fie asa. Daca reusesti sa-l convingi, sigur te iubeste si veti fi si la anul impreuna.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai putea sa folosesti cuvinte mai putin indecente?
Majolitatea cuplurilor fac dragoste in noaptea de revelion si multi copii sunt conceputi tot atunci.Care e problema?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Care e diferenta intre a face sex de rev si a face sex intr-o zi obisnuita? parerea mea e CA DE REV TREBUIE PETRECERE SI MULTA DEPRAVARE

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu e diferenta....lumea e mai euforica atunci!laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Cum adica,, nu-i ca pe vremea mea''? Crezi ca am 100 de ani? Vezi bine ca fata nu si -a spus varsta!
Tu iti intrebi prietenele ce varsta au? Cu atat mai mult pe cele necunoscute!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Scuze daca v am supărat cu ceva dar consider că acest lucru nu trebuie să fie un secret, virsta une i fete /femei, si da, eu i mi intreb prietenele colegele ce virste au, consider că nu trebuie sa te deranjeze ca femeie ce virstă ai, stiu unii consideră o indiscretie sa intrebi pe cineva virsta, dar eu nu consider asa.Dv ce virstă ave ti?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu m-am suparat, Si eu cred la fel, dar nu tuturor femeilor le face placere sa-si dezvaluie varsta!
Anul nasterii mele e public, Cristi! Da clic pe profilul meu.laughing

| SkyPilot a răspuns:

Ai dreptate sa nu vrei sa mergi. Ii spui ca nu ai fi la locul tau si nu te-ai simti bine. Dupa care ii faci propunerea ta si ii explicit ca va veti simti mult mai bine numai voi doi si ca va fi o noapre de neuitat (dar sa te gandesti si ce ai putea sa-i oferi ca sa fie asa).

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru SkyPilot):

Cum sa nu se simta bine intre prietenii lui halal fecioara marie! e iubitul ei cu ea, este om, iar omul este o fiinta sociala rationala, domnisoara trebuie sa se adepteze oricarui mediu social, fie ca e numai de gen masculin, fie ca e numai de gen feminin

| SkyPilot a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fiecare cu placerile lui. Eu (M) nu m-as simti in largul meu la o petrecere unde sunt numai fete pe care nu le cunosc sau le cunosc foarte vag. Ea nu merge acolo sa se adpteze, merge sa se distreze.

| grab a răspuns:

El ar trebui sa aprecieze ca vrei sa stai doar cu el intr-o noapte speciala.
daca nu apreciaza, asta e, prefera amicii, nu trebuie sa te superi. urmatoarea zi puteti sarbatori la fel de bine doar voi doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ar fi fost aşa deja nu mai aveam o relaţie cu el, deşteptule! Am cerut un sfat despre altceva. un cap sec ca tine nu ar fi trebuit să vorbească ce nu îl priveşte. Ai ceva de răspuns la întrebarea mea? Bine. în rest nu te priveşte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 19 si el 20.

| NameHarris a răspuns:

Doar daca te iubeste cu adevarat va face acest lucruwinking

| Dayiii96 a răspuns:

Pai intreaba-l ca vrea sa iti strice revelionul lasandu-te singura de revelion plangand si daca te iubeste sa stea cu tine sau sa mergeti undeva unde ii place si ii ok pentru amandoi numa ca sa fiti impreuna

| mleonte81 a răspuns:

Da,nu ai ce cauta acolo fiind singura fata.Ar trebui sa petreaca revelionul cu tine, adica petrecerea aia doar baieti pare cam ciudata lol...Pai incearca sa-l surprinzi sau sa-l tachinezi cu ceva, un petting sau ceva, eu stiu, fii mai dragastoasa poate asta o sa-l atraga.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mleonte81):

Astept un raspuns urmat de un argument logic privind faptul ca o petrecere numai cu baieti e ciudata? de ce este ciudata?

| mleonte81 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Prea mult carnat, iar mie imi place savarina.

| Deliiss a răspuns:

Bravo lui. E adevarat ca fiind o petrecere de baieti tu nu prea ai ce cauta acolo.Si prietenul tau a reactionat foarte bine protejandu-te de un limbaj nu tocmai dragut. Alege sa ii propui ca din acea zi pe care ar putea sa o petreaca cu prietenii sa organizati voi ceva dragut si special doar pentru voi 2.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Deliiss):

De ce nu are ce cauta acolo? e extraterestru sau care e probllema?