| alinutza99 a întrebat:

Cum sa ma comport cu iubitul meu? sa nu mai fiu asa dependenta de el. ii reprosez tot timpul ca nu tine la mine sad.

nu vreau sa il pierd. crying.

fundita

Răspuns Câştigător
| atanmuk a răspuns:

asa sunt si eu... si intr'o seara mi-a spus unele chestii pe care il deranjeaza si ca nu are rost sa fiu geloasa pentru ca sta cu mine pentru ca ma iubeste, si daca e sa ne despartim, o sa ne despartim. si de atunci incerc sa il las mai,, liber'' sa nu intelegi ca il las sa face ce vrea. sa umble cu fete... sau asa ceva. oricum ca nu e genul, dar sa nu il mai interoghez atata. si incearca sa fii mai indiferenta unpik. si o sa vezi ca o sa simti si tu mai mult dragostea lui. o sa se apropie si mai mult de tine bafta

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Gresesti enorm cand ii reprosezi ca nu face ceva, asa o sa se simta presat sa-ti marturiseasca ca tine la tine si nu e bine!

Daca relatie e stabila si bazata pe sentimente nu ai de ce sa iti faci griji! Gelozia ta, nu dependenta, o sa-l indeparteze.

| Visecolorate a răspuns:

Vezi sa nu se transforme in obsesie si sa nu ajungi excesiv de geloasa. Pentru ca mai repede il vei pierde daca ai face asa. Comunicare, rabdare, incredere, respect, sinceritate. :* Bafta

| alexaaa a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva anume.nimanui nu-i place sa fie cicalit, fie fata, fie baiat. tie tiar placea ca pers iubita sa se indoiasca mereu de tine, si sati reproseze lucruri care s-ar putea sa nu fie adevarate? gandeste-te, pentru ca poate el se va satura. vb cu el, si ajungeti la o concluziehappy. incearca sa nu te mai indoiesti de el.vei vedea ca dupa un timp, vei reusi, daca iti impui astahappy

Răspuns utilizator avertizat