| BroscutaInstelata a întrebat:

Cum sa ma excit tare de tot? Sunt fata. Si mai spuneti-mi moduri de masturbare in afara de mana.

20 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Te exciti tare de tot prin sex oral. Daca nu ai prieten si vrei sa te exciti tare de tot singura, vibratorul sau dildo-ul iti sunt de ajutor. Sau mai poti stimula si clitorisul si punctul G in acelasi timp (daca ai indemanare) Sporbig grin

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Dacă vrei să te exciţi aşa de tare, fă sex. E cel mai excitant. Dacă nu, cum a spus DNSK, încearcă cu un vibrator.

| Liviu a răspuns:

Pacat ca fetele ca ea dispar de la o zi la alta, va intrebati de ce nu recunosc femeile ca vor sex? si ca au fantezii si etc din cauza ca le tratati ca pe niste curvewinkingde asta. happy apropo puisor, tu cati ani ai de vrei sa te exciti atat de gravkiss?

| Robbu a răspuns:

I-a cursuri de yoga sa iti duci piciorul dupa cap.
Apoi o sa iti bagi picioru cu usurinta! Daca nici asa nu te exciti, frate eu nu stiu ce zace in vaginul tau

| unknownn a răspuns:

Te ajut eu, ma cauti

Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Cati obsedati care -si dau id-urile laughing

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Adica eu sunt obsedat?

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Nuuuu

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Incepe cu u8n deget pe clitoris, cand se umezeste, baga un deget inauntru. Apoi, doua, trei si mai multe. Cand esti foarte excitata si umezita, incearca cu diferite alimente: morcovi, castraveti sau tuburi subtiri. Daca simti ca nu iti ajung, cumpara-ti bile vaginale de la sex shop sau un vibrator-doua.

Have fun!

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Coada de la matura melesteu telefonul pe vibratie eu ( oricand la ori ce ora ) picamaru degetele

| DODO2111111 a răspuns:

Ia o banana si bag-o la cuuklaughing sau uitate la filme porno.)))

| Oaste a răspuns:

Iti recomand sa ma cauti la privat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oaste):

Si eu voiam sa-i recomand acest lucru! laughing

| OlgaChampey14 a răspuns:

Cu jetul de la dus :3 cu apa calduta.

| PisicuțaMiaw a răspuns:

Eu una mă excit de multe ori și mereu funcționează cariocile?
Mai întâi încerci cu unul și după dacă ți se pare că e puțin poți încerca cu mai multe. Te pup, spor la excitare draga?