| clarabel a întrebat:

Cum sa ma impac cu iubitul meu dupa ce neam certatt?

5 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Uita eu iti spune sa mergi la el sa in genunchi si sa iti ceri iertarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| neutrino a răspuns:

V-ati certat? Orice relatie are un sfarsit. Mergeti mai departe, fiecare pe drumul sau. Asa e normal si sanatos.

| lascuiulian92 a răspuns:

Pur si simplu iti ceri scuze iar daca tine cu adevarat la tine, te iarta, iar de nu altul big grin

| gaby5995 a răspuns:

Daca e vina ta te duci si iti ceri scuze. Ii spui ca iti pare rau pentru ce ai facut. Dar daca nu e vina ta nu cred ca e necesar sa te duci tu la el.

| Deanme a răspuns:

Iti ceri scuze si ca ti-ai dat seama ca ai gresit. Si daca ii spui cum si repari situatia e minunta.