| alexalexalexadra a întrebat:

Cum sa ma port mai bine cu iubitul meu sa nu ma paraseasca niciodata? suntem impreuna de 1 an si 7 luni

4 răspunsuri:
| Salahadin73 a răspuns:

Si au trait fericit pana cand ea s-a sinucis...din cauza lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sti ca vrea sa te paraseasca?

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Daca sunteti impreuna de un an si sapte luni inseamna ca intre voi este o relatie frumoasa, si daca ati fost atita timp impreuna cred ca chiar te iubeste.
Pai nu stiu ce sa zic fal sa vada ca tu esti femeia pe care si-o doreste, dai atentie, si fai nopti frumoase...
nu stiu ce sa zic noroc in continuare :*
Sa fi iubita...
big grin

| Ruxaandraa_Lechintan_1998 a răspuns:

Poarta-te normal, fi naturala, pentru ca daca te place te place asa cum esti!