| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa opresc o fata straina si sa vb cu ea?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cind o vezi, pune i o piedică, si in acest fel o vei putea ajuta sa se ridice, si îi vei îngrijii rănile si genunchii juliti, poate o si insotesti la spital, si te alegi si cu prietena, si cu dosar penal, frumos asa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea merge asa.Ar trebui sa aveti lucruri in comun, sa fii amabil cu ea dar daca nu o cunosti si esti pentru ea un strain, sa nu-ti dea cu poseta in cap.happy Cel mai bine socializezi intr-un grup organizat de fete si baieti adunati in numele unui hobby comun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treci pe langa ea si te prefaci ca iti cade portofelul (si nu observi), daca stii ca nu-l fura rolling on the floor).
Apoi o sa ti-l inapoieze si o sa o inviti la o cafea thinking

| Cσcσ a răspuns:

Adica asa ca si cand ai iesi la plimbare si dintr-o data vezi pe strada o fata care te atrage din punct de vedere fizic?
Hmm, pai nu ai ce sa faci decat sa ii spui sa astepte 2 minute sa vorbesti cu ea.hee hee Nu stiu cat de bine va merge, dar alta solutie nu ai. Nu aveti prieteni comuni, nu va cunoasteti, deci nu ai cum. happy
Succes!

| UzOm a răspuns:

Să intri pe matrimoniale. Acolo toate-s străine și disperate după o relație. Poate ai norocul să dai și de jumătatea ta.

| justadream94 a răspuns:

Cam greu sa o dai bine asa.

daca vrei poti incerca tehnica asta

buna aveti timp sa imi raspundeti la niste intrebari (ai o mapa in mana si o foaie cu chestionar pe care notezi raspunsurile ei) si intrebi cateva chestii interesate pregatesti cateva glume bune) si nu fa greseala sa ceri numarul. daca reusesti sa tii chestionarul 10 minute si sa aflii niste lucruri despre ea.una din intrebari sa fie care e fb ei si daca doar daca tipa e super deschisa si pare ca ai convins=o ca esti un tip super o poti invita undeva

| HuShEr a răspuns:

Pui mana pe o ranga te duci si zbang! direct una in frunte apoi o intrebi daca doreste sa o duci la spital(daca nu vrea ii mai bagi una in frunte si o duci fortat) iar cat timp e la spital ai grija de ea si inainte sa intrii la puscarie ii zici ca sa iti mai trimita scrisori altfel dupa ce iesi de acolo o omori. asa o sa vorbeasca cu tine garantat

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Poti sa incerci sa intrebi daca stie o cafenea suuper cunoscuta din orasul tau de ex hei scuze ca te deranjez esti din oras? imi poti spune unde e cafeneaua x? (Alege o cafenea cunoscuta ca sa nu ai un simplu raspuns nu stiu) si ai grija sa fie destul de departe localul si prefate ca nu sti unde iti zice mai stai de vorba cu ea, daca nu esti timid merge sa faci asta si bagi niste vrajeli de baieti stiu tu daca te descurci cu fetele atunci reusesti