| Nemo99 a întrebat:

Cum sa scap din friendzone? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Din moment ce nu iti cunoastem situatia in amanunt e putin probabil ca cineva sa te poata ajuta cu asta pote doar cu niste sfaturi insa nimic mai mult. Trebuie sa intelegi ca sunt multi factori de luat in considerare iar majoritatea ne sunt necunoscuti tu ai pus o intrebare simpla unui subiect complicat asteptand instructiuni exacte cum sa o faci. Tu il/o cunosti noi nu avem nici macar o idee cine este ai mai multe sanse de succes ca noi insa chiar si asa e greu sa iesi din friendzone.
Eu iti recomand sa iti cantaresti situatia cu precizie din moment ce esti hotarat sa faci urmatorul pas pot fi doar 2 posibilitati.
1 vei reusii si vei traii numai din lapte si miere
2 vei esua iar relatia voastra actuala va fi complet distrusa si vei ramane cu absolut nimic. Chiar daca te va respinge si va vrea/ vei vrea sa ramaneti prieteni cum ati fost in continuare o sa se schimbe complet relatia voastra si o sa va simtiti ciudat impreuna ducand la destramarea voastra. Daca ai sange in instalatie du te si spune i ce simti YOLO nu?
Sau poti sa afli de la alt cineva gen intrebi un prieten de incredere sau pui pe cineva sa o intrebe ori te gandesti la o situatie in care iti va raspunde in mod indirect, asta in caz in care vrei sa nu risti prietenia voastra.
Astea fiind spuse du te si afla ce simte despre tine indiferent de modul in care o faci vei regreta daca nu o faci si sa nu crezi ca va ramane fara partener la infinit. In orice caz bafta.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simplu devi indiferent cu ea vezi daca atunci te va baga in seama, fetelor le plac badboys nu baieti cuminti aia sunt ca niste surori de sex opus, e jalnic pentru tine ca barbat sa stau dupa o fata fi barbat e ea singura din lumea asta?

| cameleonu05 a răspuns:

Nu mai poti iesi de acolo laughing e ca o gaura neagra.