| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te bagi in seama cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Cedry2k1995 a răspuns:

Pune-i intrebarea asta : stii ce se spune despre brunete( sau daca e blonda zici blonda sau roscata. ce este ea) si nu iti trebuie un raspuns la intrebarea asta. pentru ca ea o sa zica. nu stiu.si intr-un final o sa te intrebe ea de mai multe ori. "ce se spune despre brunete"? si apoi incearca sa schimbi subiectul. fii misterios, incearca sa nu zici prea multe despre tine, nu te lauda decat cand este cazul, intreab-o cati ani are, de unde e, la ce liceu sau sc este., cum o cheama daca nu stii, ce ii place sa faca, de ce ii este frica, fii ingenios si apoi la sfarsitul conversatiei cere-i numarul de telefon sau mai simplu id de mess...si pastrati legatura. apoi dupa un timp in care tineti legatura, indrazneste sa o scoti afara, sau la un suc... dar stiu ca sunt satule sa auda ca vrei sa le scoti la un suc scoate-o pur si simplu afara. daca iti cumperi de exemplu un biscuite cumpara-i si ei unulwinkingsi. de aici poti spune ca deja ati devenit apropiatihappy vreau funditaaaAAcryingcryingplzbatting eyelashes

| Originalone a răspuns (pentru Cedry2k1995):

Un biscuite numa atat poti face pentru prietena atat,mai mult nu iti permiti.
Du-te dincolo la munca daca nu ai bani si cerseste acolo fundite si lingouri de aur.
Pacat ca ai buzunarele lasate, bat vantul printre ele, praful sta sa iasa afara usor dus pe aripile vantului incolor si rece.

8 răspunsuri:
| faranume1 a răspuns:

Doamne ce intrebare, mai sunt unii timizi da tu esti disperat, ai uitat sa gandesti?

| Inteligentul_9769 a răspuns:

Incet incet cu un salut,ce faci,uau ce faina i melodia aia, etc, eu sincer ca sa ma bag cu o fata in seama i faceam piedica!

| LordBelial a răspuns (pentru Inteligentul_9769):

Numele tau sugereaza totul rolling on the floor

| Inteligentul_9769 a răspuns (pentru LordBelial):

Da chiar tu esti mai inteligent ca minelaughingrolling on the floor WTF

| Didxy a răspuns:

Mersi pentru raspunsurile legate de intrebare happy eram curios de ceva nouhappy

| Cristi_Mcristian_1995 a răspuns:

Foarte simplu trebuie doar sa filezi momentul... de exemplu cand pui ochi pe o fata si te uiti apropae insistent la ea si ea va observa ca ai observato si daca are prieten nu se va uita insistent (pentru ca in gnr femeile cand au pe cineva in viata lor nu prea fac gesturi de genu) dar daca nu are se va uita la tine tot la fel cum te uiti u. si atuncea incepi sa filezi momentul adica cu ce persoane umbla, daca are prieten, ce bea in acea seara sau in ziua respectiva, daca prietena ei ii face semne sa se uite la tine cand te uiti la ea (asta fiind vorba daca este cu cineva) si dupaceea pregatesti terenul adica la cel mai mic gest de miscare u sa fii pe faza de exemplu daca se duce la bar du-te si u ii spui numele si ii oferi ceva de baut aceieasi bautura de preferat si de acolo incep discutiile voastre si totul va veni de la sine ...Succese

| Drx_Andrei_1997 a răspuns:

Cred ca ai 14 ani maxim, nu?