| masiunea a întrebat:

Cum sa te desparti de prietena/prietenul?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Va intalniti la o cafea de adio si ii spui motivul pentru care nu mai vrei sa fiti impreuna. merita macar aceasta ultima explicatie.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte simplu, ii spui ca vrei sa te desparti de el/ea

| neutrino a răspuns:

Cu bun simt.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Dar de ce? e simplu ca buna-ziua, zici in fata pentru el/ea ne despartim si cam atat.

| ViatacuLouie a răspuns:

Trebuie sa vorbim ceva. Cred ca ar fi timpul sa... In 8 din 10 cazuri o sa spuna cealalta persoana continuarea, daca nu, o spui tu happy

| Vartic a răspuns:

Da mai exact de cine? Simplu, zici in fata, ne despartim, atit.