| lavvybubu a întrebat:

Cum se face cadou la lady popularr FUNDAAAAA? raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| Brunette13 a răspuns:

Aruta-ti mana de 10 ori 2. spune numele tau 3. spune indrgostit de 15 ori 4.scrie acest lucru la alte 2 comentarii 5. uita-te in mana ta

| Diana0987 a răspuns:

SAruta-ti mana de 10 ori 2. spune numele tau 3. spune indrgostit de 15 ori 4.scrie acest lucru la alte 2 comentarii 5. uita-te in mana ta

| fantasy01 a răspuns:

SAruta-ti mana de 10 ori 2.spune numele tau 3.spune indrgostit de 15 ori 4.scrie acest lucru la alte 2 comentarii 5. uita-te in mana ta

| AndyBăă a răspuns:

Aruta-ti mana de 10 ori 2. spune numele tau 3. spune indrgostit de 15 ori 4.scrie acest lucru la alte 2 comentarii 5. uita-te in mana ta