| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face sex? Nu m-am interesat, nici nu vreau in viitorul apropiat, insa doar din curiozitate. Cel mai bun raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Depinde la ce te referi exact, sex sau dragoste.
Daca faci sex, pune-ti bani deoparte si te duci la persoane de sex feminin, care trebuiesc platite pentru a face servicii de acest gen.
Daca te referei la dragoste, aici e mult mai frumos.Este din pasiune, din sentimente, din foarte multe motive pe care le simti fata de persoana pe care o iubesti si ii vrei tot binele din lume.

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Du-te ma si te culca!
Auzi la el...nu vrea dar parca ar fi un pic curios.
Va omoara curiozitatea, copii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si poate va treziti la realitate si va dati seama ca sexul implica doar propria ta placere. Te intereseaza sa te simti doar tu bine. Nu te intereseaza daca celalalt se simte bine sau nu. Iti pasa doar de tine. Nu e vorba de curve si alte chestii aici e vorba de interes.

Cand faci dragoste vrei sa se simta bine si partenerul/partenera. Sa nu o doara si etc.

Wake up!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Scrie redtube pe google, dai la prima si gasesti, e saitul meu preferat

| darriya a răspuns:

Stai culcat si astepti sa-ti se introduca un bat in...laughing)doh, ce intrebare de idioti.

| NorbIdk a răspuns:

Totul vine de la sine. ( eu unul ma refer la dragoste, nu la sex )