| Diana4556 a întrebat:

Cum se face sexul? Si ce patesti daca faci de la varste fragede?

Răspuns Câştigător
| ArinaDeDe a răspuns:

Se baga penisul in vagin. Cancer de col uterin daca faci de la varste mici.

15 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Pentru toată lumea:
Pe site-ul ăsta mai postează întrebări și copii, pe lângă oligofreni aroganți care se cred amuzanți dacă fac panaramă. Copiii nu au nicio vină să asculte mitocăniile voastre. Doar pentru că părinții lor nu le-au spus chestiile astea, sau pentru că au fost prea timizi să îi întrebe pe ei, nu înseamnă că voi aveți dreptul să râdeți. Dacă nu răspundeți păstrați tăcerea.
Diana, sexul este un lucru pe care îl fac oamenii mari. Când un bărbat și o femeie se iubesc, se sărută, se ating. Când sunt singuri se dezbracă și stau goi unul lângă celălalt și se sărută mai cu poftă. Iar când amândoi își doresc asta fac sex, adică bărbatul își introduce penisul (adică puța de băiat) în vaginul (adică puțulica de fată) femeii și amândoi se simt bine. Prin sex oamenii fac copilași, așa aduce barza copiii mici la părinți, așa ai fost făcută și tu. Dar când cei do adulți vor să se simtă bine și să nu facă nici copii, atunci folosesc protecție, un prezervativ. Pentru mai multe detalii ar fi bine să o întrebi pe mămica ta.
Sexul nu e bine de făcut de la vârste fragede, pentru că nu știi prea multe despre el, pentru că nu ești pregătit să faci, pentru că nu știi să te protejezi, pentru că te poți îmbolnăvi. După 18 ani este cel mai bine!

| Heather2001 a răspuns:

Nu cred ca ai Mai mult de 6 ani O.o...pleaca din categoria asta, nu ai ce cauta

| Daniela1Laur a răspuns:

Cum se face sexul...pentru asta exista video, se explica mai greu.E bine sa iti incepi viata sexuala la o varsta cat mai inaintata 16-17-18 ani.Nu patesti nimic daca o faci de la o varsta frageda doar k ink nu esti dezvoltata suficient. Dar totusi nu conteaza cand si cum o faci, conteaza sa va protejati!
Bafta.

| raspunz a răspuns (pentru Daniela1Laur):

Nu e așa, dacă începi prea devreme poți să te îmbolnăvești, ai risc mai mare de a face cancer de col uterin, de exemplu.

| Dienutza02 a răspuns:

=]]]],Voi ganditi inainte sa postati o intrebare? -.-"

| IouKnowIt a răspuns:

Poi ce intrebare e asta sexul se fake usor si cu cap. Si daca incepi de la o varsta frageda poti avea traume dar acum depinde si de cat de abuziv violent este partenerul si mai neplacut ar fi u copilas.

| DaRkMist69 a răspuns:

Sexul se face cu indemanre, cu calm si cu precizie...laughinglaughinghee hee

| aditripsa a răspuns:

Ma voi ganditi? Poate e un copil de 10-11 ani si voi ii spuneti sa o faca sunteti prosti rau ma voi in loc sa va intrabati cati ani are asta voi ii dati cu pornografia pe TPU incredibilstraight face

| mgtow a răspuns (pentru aditripsa):

Lasa-i impace ca cei care spun au prea multa experienta de la viata, auzi la 16-17 ani e jalnic chiar. De la 18 ani se incep relatiile sexuale dar ce sa le mai zici ca s-au prostit aproape toti in ziua de azi.

| andvlifestyle a răspuns:

Ai 5 ani?:o