| uryayaywu a întrebat:

Cum se folosesc spray urile pentru întârzierea ejaculari si cu cat întârzierea ejacularea si chiar ajuta la ceva ( daca aveti niste recomandări)

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Se aplica pe penis inainte de actul sexual si care au ca scop intarzierea ejacularii.
Aceste produse pot avea efecte secundare, cum ar fi iritatii ale pielii sau disconfort.
Nu sunt o solutie definitiva pentru ejacularea precoce, ci doar un ajutor temporar.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste prezervativul fiindca intarzie ejacularea si totodata protejeaza femeia de sarcina si pe toata lumea de BTS.

| Adelin0114 a răspuns:

Am încercat și eu nu a avut efectul care îl credeam nu recomand
În funcție de câți ani ai as putea spune ca un păhărel de tărie poate sa facă cât 2 spray-uri?