| Ry0010 a întrebat:

Cum se foloseste un prezervativ corect?

Răspuns Câştigător
| SARKAN a răspuns:

Deci frate asta e simplu.Il iei in mana te uiti prima data sa nu aiba vreo gaura sa nu fie cumva ambalajul deteriorat te uiti la termanul de garantie dupa asta il desfaci cu mana nu folosi foarfeca dinti cutit baioneta sau eu stiu ce alte arme albe ai tu la indemana ca il poti deteriora.cu doua degete il tragi frumos afara din pachetelul lui si uiti la sacul de acumulare a lichidului spermatic(mazga), il prinzi de saculet cu doua degete ca sa nu ai aer inauntru pe ca aerul poate crea presiune si poate pocni putin si apoi te trezesti tatic, si il rulezi foarte usor in jos pe penis pana la baza si apoi esti gata sa ii dai bataie. distractie placuta

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Montarea corecta a prezervativului este prezentata in urmatorul material educativ : https://www.youtube.com/watch?v=AC0qBEo3Ci8&spfreload=10&bpctr=1474923118

| corbulalbrosu a răspuns:

Montarea corecta a prezervativului si in cazul celor cu penisul normal necircumcis : https://www.youtube.com/watch?v=haXRlhxSos8

| Emilian65 a răspuns:

Citeste prospectul din cutie si apoi faci ce scrie acolo.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ca pe ilustratia de pe cutie.

| AnaysCosmaSingerActrees1212 a răspuns:

O pui pe iubita ta sa ti.l puna cu dinti.