| SebyIonut a întrebat:

Cum se lungeste penisul fara pastile sau altele?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trage de el ca de gumălaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Legi 2 greutati cu niste fire de capul penisului iar greutatile le lasi atarnate pe cei 2 craci ai pantalonilor rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există altă soluţie.

| Emilian65 a răspuns:

Lasandu-l sa creasca singur.

| SkyPilot a răspuns:

Nu exista nici o metoda reala. Exista o operatie controversata unde iti taie niste tendoane, dar este o alungire falsa. Daca te gandesti la exercitii, nu exista.
Lungimea este programata genetic, esti ceea ce esti, nu pot sa schimbi.

| Croampa a răspuns:

Daca nu ai inca 18 ani o sa mai creasca. Daca ai trecut de 18 nu mai am cum sa-l maresti.

| Sergiu72 a răspuns:

Chirurgical prin sectionarea ligamentelor suspensoare. Restul sunt povesti.

| andreyaelena a răspuns:

De ce sa il lungesti? daca vrei sa satisfaci o femeie trebuie sa ii stimulezi punctul G care e undeva la 4 cm de la intrarea in vagin, nu cred ca o ai mai mica in cazul in care ai sub 12 ani...asa ca nu mai fiti disperati dupa dimensiuni ci mai bine invatati secretele corpului partenerei.

| mdarius92 a răspuns:

Depinde ce samanta ai rolling on the floor)