| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum se numeste dragostea vietii tale?

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am avut, dar numai voi avea nici o dragoste, moartea este dragostea vesniciei mele

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Viata este acuma man, moartea va vi atunci

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Hai sa nu fim ipocriti ok, tie isi pasa de mine cum imi pasa mie de o frunza cazuta din copac, nici nu ma cunosti, hai sa lasam ipocrizia la o parte

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Omule sa ii pese cuiva de tine de la cativa ani pana la o viata e improbabil. Daca esti doar un amic de pe net. Dar sa iti vrea binele incat sa iti ofere cateva vorbe ici si colo pentru 1 zi sau cateva saptamani /luni nu e ipocrizie. Ca ii face si lui bine e altceva. Dar apreciaza totusi bunavointa celor care vor sa te ajute. Schimba-ti atitudinea ca nu te vad bine. Vor exista oameni care vor vedea in tine o speranta de a fi un om asa cum trebuie. Nu da cu piciorul sanselor astea. Nu le demonstra contrariul.

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Nu o voi schimba niciodata

| J0B0MAT a răspuns:

ReinA16

| Oana92 a răspuns:

Asta iti va putea raspunde doar un om aflat pe patul mortii. Pana atunci nu avem cum sa stim care e dragostea vietii noastre, pentru ca exista mereu neprevazutul. Poti sa iubesti enorm pe cineva si la un moment dat in viata sa apara o alta persoana si sa realizezi ca ce simti pentru ea e mult mai intens si mai real.

| peperonies a răspuns:

League of legends.

| Anonimuserr a răspuns:

Secret discret...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se numește că nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GreyN

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

blushing blushing blushing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci pot considera că faci mișto de mine? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Dar nu fac mișto de tine broken heart

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă tu zici... laughing Oricum ești o scumpă kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am intalnit-o, dar sigur are un nume frumos.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Ahmed123

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Ai renunțat la Ray? pot să-l iau eu?

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ii vreau pe amandoi.

| Rapperităă a răspuns:

Eu sunt dragostea vietii mele laughing. Vesnic indragostita de mine. big grin