| GuessWho_8607 a întrebat:

Cum se numeste melodia care canta pe fundal? dau funda, mersi!

http://www.youtube.com/watch?v=wszdSctRmZk&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tMWcjVmNrQ0
N-am nevoie de funda, e suficient sa recunosti ca-s cel mai bun ever.
Hai, sa traiesti!

4 răspunsuri:
| GuessWho_8607 explică:

@Bent, in sfarsit o persoana care cunoaste melodia asta. Recunosc, ca esti cel mai bun, iti dau si funda si o bere laughing
App : eu cautam remixul cu Roland Richards

| GuessWho_8607 explică:

@Bent, si mai bine ca nici eu nu obisnuiesc sa beau. Atunci ramane stabilit! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Guess Who
Asa, tati, recunoaste! laughing Pe bere schimb-o cu un fresh de portocale si suntem in regula.