| Mikaelson_Adelaide_1999 a întrebat:

Cum se numeste sexul in 4? sau macar exista termenul?

21 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Foursome.
Fundă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drolja):

A aparut Drolja, calare pe un cal alb, si a salvat situatia! Daca nu primesti funda, iti dau eu una.

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Din păcate, mult prea târziu, căci a primit deja răspunsul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drolja):

Il primise de vreo doua ori, de fapt, dar nimeni nu a spus-o asa de frumos ca tine.

| RAY a răspuns:

Corbule vorbesti de dumnezeu dar habar nu ai de propia religie, apropo sti prea bine de ce esti in lista mea de ignore pentru ca mai jignit, nu tolerez limbajul vulgar, jigniri din partea unui nimeni, in fine voi crestini habar nu aveti de ceva bun, revnind la intrebare sexul in 4 nu vad ce termen ar putea avea

| corbulalbrosu a răspuns:

In ce formula? Care este raportul indivizilor dupa sex in intrebarea ta?

| Oana92 a răspuns:

Sex in grup?! Swing, daca are loc un schimb intre parteneri, gangbang daca e vorba de o tipa si 3 tipi.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Dar in cazul in care sunt 3 gagici si doar un mascul si acela unul beta? big grin

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Habar n-am Corbule! laughing Nu e mai simplu sa ii spunem sex in grup si gata? :d

Si cum se descurca un mascul cu 3 gagici? Si ce naiba e ala un mascul beta? Cred ca ultima intrebare trebuie sa i-o adresez lui Ray laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Nu pot sa-i transmit lui Ray impresiile si parerile mele despre el si raspunsurile sale, uneori de-a dreptul halucinante laughingdeoarece cred ca afost primul dintre toti userii care m-a trecut la ignor. Sunt convins ca adevaratul motiv il intuiesti fara doar si poate. De unde nu-i... nici dumnezeu nu poate cere, nu-i asa? rolling on the floor

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu oscilez intre a simti mila si a face misto de el...:d

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Bine ca tiam vazut raspunsul muream si nu is raspundeam,un mascul alfa este un conductor el este seful si are niste subordonati aceia sunt beta care sunt ascultatori si executa ordinele lui alfa,un beta e un barbat cuminte,nehotarat,imatur,nu se implica in chesti masculine des, nu-i merge bine cu fetele, nu este un conductor bun dar macar incerca sa aiba o partenera, desi carcater sta naspa si fizic sta tot la fel, femeile cu acesti barbati stau din compromis ori din cauza singuritati, bbaniilor care le poseda acesti barbati beta, o femeie e programata sa gaseasca un alfa dar aceste exemplare sunt rare, desigur nu toti barbati frumosi sunt alfa, fizicul e principala atractie indiferent de sex, parerea mea un alfa asa se nast nu se dobandeste caracaterul alfa

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

De ce simti mila fata de mine? sa stiu si eu, voi femeile mereu faceti misto, te iubesc e cel mai cool misto

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Uite Ray, de asta imi e mila de tine...Pentru ca citesti materiale proaste si in functie de ele iti formezi o filosofie de viata. Una la fel de proasta ca resursele pe care le folosesti. Nu exista masculi alfa, beta, gama si alte litere grecesti. Un om e mult prea complex pentru a fi etichetat asa. Si realitatea e departe de a semana cu aceste tipare. Nici macar teoriile personalitatii (alea reale, cercetate si dovedite) nu ierarhizeaza tipurile de personalitate, ci ofera directii comportamentale. Nu stiu de unde ai citit teoria asta cu barbatul alfa, desi stiu ca semidoctul ala de Pera Novacovici e unul dintre cei care promoveaza ideea asta, dar e o idiotenie. Nu exista in realitate astfel de oameni! Exista barbati puternici si barbati mai ''mamaligi'', dar asta e doar o directie a personalitatii lor, felurile in care se pot manifesta comportamental sunt infinite.

Barbatii care atrag femei pot avea mai multe caracteristici: sunt bogati/frumosi/destepti/simpatici/gentlemani/badboys/cei mai smecheri dintre smecheri/etc si fiecare in parte atrage un anumit tip de femeie. O femeie desteapta si simpatica nu va fi niciodata atrasa de un manelist imbracat in paiete roz, oricat de frumos, puternic si bogat ar fi. Pentru ca lucrurile de care ea are nevoie nu le gaseste in el. Asa cum un barbat frumos, cu bani si destept nu va fi interesant sa atraga pitipoance de plastic.

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Aspectul fizic e cel mai important factor indiferent de sex, dar recunosc ca exageresez cu alfa, beta, omega, barbati frumosi pot fi si beta, omega etc degeaba ai carcater de alfa daca esti urat, deci fizicul e cel mai important in viata clar, fiecare are un loc in lumea asta indiferent de cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ménage à quatre

| DeathOfDreams a răspuns:

Vrei să găsești un termen academic, înainte să propui asta?

| SorinelF86 a răspuns:

Foursome big grin