| eudavinci a întrebat:

Cum se poate caracteriza un barbat trecut de 35 de ani, care are un copil cu prietena pe care o numeste " oficiala", dar cu el locuieste in mare parte a timpului o alta femeie, si in plus, in tot acest timp se mai intalneste si cu alte femei( cel putin 2), cu care intretine relatii intime?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu merita nici macar sa-ti pierzi timpul sa-l caracterizezi.

| Vizitiul a răspuns:

"Impotent, dar potent."

| rebeca a răspuns:

Dar femeile care accepta aceste lucruri cum pot fi caracterizate?

| BlackheartQueen a răspuns:

Jalnic.

| neutrino a răspuns:

Potent.

| Oana92 a răspuns:

Nesimtit, idiot+altele...dar o sa imi fie sters raspunsul daca le scriu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inselator laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt, atragator si bogat? Sau doar bogat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casanova.

| AndyLavy a răspuns:

Smecher