| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a întrebat:

Cum se poate fura la burn buddy daca vecinul are caine? si cainele mancare?

Răspuns Câştigător
| crissnebb83 a răspuns:

Am auzit ca se poate si asta incerc sa aflu si eu! cand am sa descopar cum se face o sa iti spun

5 răspunsuri:
| BlackHorse a răspuns:

Respecta categoriile.

| FaiThLeSS a răspuns:

Am citit si eu pe forum ca ar fi 3 forme in care se poate fura:
1. apesi tab si dai de sageti pana pui rama aia pe friends farm ajos in stanga langa lupa unde poti sa cautati prietenii dupa nume. dai enter apare o fereasta mare cu ascunde cu ascunde. ascunzi cainele si nu apesi ok si furi asa. cand ai terminat de furat dai refres sau ok.

2. iei manusa apesi tab pui chenaru pe planta si dai enter pana se fura.

3. pui plansa cand dai sa furi sa apara OK subt sageata de la maus si dai repetare clicuri

Mie nu mi-a mers niciuna straight face incearca si u si vezi daca mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate fura

| Lory_1130 a răspuns:

Nu poti furatongue

| adiadi10 a răspuns:

Nu se poate:*