| TheLocaKid a întrebat:

Cum se schimba parola la mess? scuze de categorie :d funda

Răspuns Câştigător
| Smigalxxx a răspuns:

Pe messenger iti apare deasupra pozei tale o casuta in care scrie messenger dai click pe ea si iti apar mai multe propoziti in engleza iar acolo vezi undeva ca scre MY ACCOUNT INFO dai click pe acea propozitie si te va duce pe yahoo mail acolo iti apare sa te loghezi iti bagi parola si iti intra pe o noua pagina si unde scrie cu mov Sign-In and Security dedesubt scrie Change your password dai click si iti apare
Enter your Current Password sadaici iti scrii parola pe care o ai acum)
Choose a New Password sadparola care vrei sa o pui tu )
Confirm your New Password(mai scrii odata parola de la Choose a New Password )... Sper ca ai inteles... Funda?

3 răspunsuri:
| andra_9015 a răspuns:

Deci intri pe id-ul tau~>messenger[sus in stanga]~>my account info~>iti bagi id-ul si parola unde scrie 'please verify your password~> si la 'sign-in and security' dai la 'change your password' si acolo bagi parola veche de 2 ori si dupa pe cea noua. sper ca te-am ajutat.happy

| xVicky a răspuns:

Intri pe yahoo mail,te loghezi,dai sus in stanga la numele contului(,,Hi,..."),apoi pe account info.ti se va deschide o alta fereastra,te loghezi din nou si iti vor aparea datele contului tau.Da pe change password, pune parola veche, introdu parola noua. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!

| Roxy_9585 a răspuns:

Apesi pe Messenger, apoi pe My Account Info si apoi la chenge your password