| myhay a întrebat:

Cum seduc o fata sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu e corect ce vrei tu sa faci.serios acum.gandeshte-te k poate ea te iubeste si ii vei ranii sentimentele, iar tu o vei parasii apoi dupa ce ai obtinut ceea ce ai vrut. dar gandeshte-te ca cum ii faci tu ei acum, poate sa faca si o fata q tine pe care tu sa o iubesti q adevarat si ea doar sa te manipuleze! ai grije ca roata sa intoarce de fiecare data.eu doar iti zic cum e bine.stiu ca o sa condamni raspunsul meu, tu ai cerut un raspuns sincer si asta fac. puteam sa te si mint. dar nu ar fi avut rost, nu? si e rau cand se intoarce roata, fiindca cum ii tratam noi pe ceilaltzi acum, persoanele pe care le vom intalnii de-a lungul vietii o sa ne trateze si ele cum am tratat noi pe cei din trecut.sa stii ca in viata platim tot ceea ce facem, fie k vrei, fie k nu. absolut toul.mai bine sa constientizezi asta decat sa nu o stii... dar daca tu chiar vrei asta, macar kuta o fata care stii ca e ushoara si kuata sex si gata. ea sigur nu o s a fie ranita, daca ea asta kuta la baieti.nu te incurca q fete sufletiste

| George_bazar_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha u raspuns sincer mersi

23 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pfoa. mihai daca o fata nu-si doreste sa faca sex cu tine, cu toate florile [daca i-ai da asa cevahee hee ] si cu toate atentiile tale, nu vei reusi...incearca sa faci "dragoste" si nu sex...cu o fata pe care intr-adevar o iubeste...
Nu-ti bate joc.
Dar, ca sa fiu obiectiva si sa-ti raspund la intrebare, ar trebui sa-ti gasesti o femeie usoara. dar daca as fi baiat, sincer nu m-as injosi pana acolo, as prefera abstinentawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o arta de a seduce o fata sa faca sex cu tine pur si simplu daca e o fata decenta si nu se arunca in bratele primului baiat pe care il intalneste mai mult ca sigur nu va vrea sa faca sex cu tina din prima, a doua sau a treia saptamana a relatiei voastre. daca aveti o relatie serioasa trebuie s astepti pana c va fi ea hotarata si pregatita s faca dragoste cu tine si nu sex. prietenul mea a asteptat 10 luni pana c mam simtit pregatita sa fac dragoste cu el deci nu este nici o arta in a seduce o fata s o faca cu tine trebuie ca ea sa simta k u o iubesti si s ai multa rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fa ci sex cu o femeie trebuie sa incepi cu pipaiala la urma cu saruturile si dezbracarrea si la urme cu sexsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbe frumoase si saruturi multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Uite, eu sunt cu yubyrea mea de 9 luni si si-a inceput viata sexuala cu mine acum o saptamana si si am intrebat-o doar o singura data daca vrea sa facem dragoste(pentru ca dragostea este mult frumoasa, senzuala etc...decat sexul) si mi-a spus,, t iubesc, dar nu sunt pregatita'' (si nu stiu daca o sa auzi vreodata cuvintele te iubesc) si i-am zis,, bine yubyre, cand o sa fi pregatita atunci o sa facem". asa ca incearca sa ai o relatie seriosa daca vrei ceva frumos in viata. daca vrei sex du-te pe centura ca sunt destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myhai eu ziz sa ii faci complimente si cadouri sa aiba incredere in tine si o sa fie toata ata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut unele mesaje si mi se mare adevarat ce spun ceilanti nu incerca asta acum poate ia chiar te iubi mult si u cf ii ranesti sentimentele o faceti si voi cand o sa fie si ia de acord ok e un sfat poti sa il iei in considerare poti sa nu il iei e decizia ta ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut unele mesaje si mi se mare adevarat ce spun ceilanti nu incerca asta acuma poate ia chiar te iubi mult si u cf ii ranesti sentimentele o faceti si voi cand o sa fie si ia de acord ok e un sfat poti sa il iei in considerare poti sa nu il iei e decizia ta ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea... e simplu am 14 ani siam sedus multe))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba pur si simplu o intrebi vrei sa facem sex si gata big grin la mine merge de fiecare data da inainte de asta trebuie sa ai multa rabdare LOL asta ma enerveaza incearca sa te dai in spectacol si fa-i complimente da nu dinalea,, esti frumoasa ca o printesa" nu mererolling on the floor lasa iubirea TRE SA IUBESTI NUMA CAND TE INSORI SI IN PRIMU RAND TREBE SA ARETI FOARTE BINE CA SA AI FETE FAINE ASA CA MINE laughing in plus fii relaxat cand o saruti dui mana pe sani heheh eu pana acum am facut sex de 40 de oritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu multa pasiune si senzualitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca toate fetele sunt niste japitze si trebuie f####e din prima seare ca dupa aia se urca in cap! testat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai. voi astia care va laudati ca ati f. u si pl mea. voi ink nu stit ce e aia o p. a si va laudati.nu zic.ca nu ati facut'o.ca nu am de unde sa stiu...uite.sunt si eu cu o fata de 5 luni.si nu am facut'o. e plecata.si o ast.nu doar pentru a f. o.ca nu'mi sta in caracter. dar asteapta.pana va fi pregatita.si va veni toate de la sine.asculta la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai direct nu trebuie sa eziti crede-ma asa fac si eu si intodeauna imi iesewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borbesc frumos cu ia i zici numai vorbe bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zi ca o iubesti iai un buchet de flori or o cutie de cecolata fa asa si o sa te iubesca si daca vrei sa faci sex cu ia zi mergi pe la mine si dupa aia i zici nu vrei sa faci sex cu mine daca tipa i zici ca asta a fost visul tau

| Seby_Florea_1998 a răspuns:

O iei cu scoli inalte... Daca esti smecher si stii sa vrajestii la ea si so imbarligi o rezolvi in max 3 zile. dar daca esti pampalau no s-o faci niciodata. '' Tu Stai cu ea si altu-l o *** '' Daca nai scoala vieti si stai la scola si nu iesi prin lume nu vei da niciodata de **** laughing

| ionita_7184 a răspuns:

Man aici nu conteaza dragostea sau florile si cadourile aici tot ce e important e sa fi smecher si daca esti smecher si atragator (ca mine) o pui ( faci SEX) cu cine vrei tu [(eu am facut prima oara sex cu o fata de pe strada mea si asta a fost cand aveam 10)SUCCES]

| Bobby_Gogu_1992 a răspuns:

Doar doua raspunsuri care mi-au placut, mai ales ala care a facut sex de 40 de ori. vai de tine si mi-e mila de iubita pe care o ai { daca ai vre Una } man daca vrei sa faci sex cu o fata du-te mama la Curve : e criza, pretul este super, daca vrei dragoste asteapta fata potrvita si incearca sa ii arati ca nu esti ca ceilalti. spune-i zilnic ceva nou, fa-o sa stie ca este speciala pentru tine, pune.ti putin creierul la treaba si fa.i o poezie scurta de 3 4 strofe, mai mult sa nu se plictiseasca. trimite-i mesaj simplu cu noapte buna. Se va bucura ca te gandesti la ea. Dimineata dai un beep scurt sa stie ca te-ai trezit cu gandul la ea. Sunt multe secrete prin care faci o fata sa se simta speciala... de aia se numesc si Fete. Nu trebuie sa le Iubesti, Trebuie sa le Intelegi. Si fetele au acelasi stimul Hormonal ca noi baietii, Numai ca noi ni-l accentuam mai mult prin masturbare. de aia tot vrem sex. si fetele vor dupa o varsta dar le este frica ca este senzatia aia : ceva v-a intra in mine... Punetiva in locul lor pentru doua minute. Nu ziceti ca toti baietii cu doua grame de creier : Eu pretenilor daca eram fata mi-o trageam cu toti. Stati calmi nu este asa. Fiti voi insiva, cunoastei parintii, spune-i sa-ti cunoasca si tie parintii sa prinda incredere in tine, stai prost cu memoria i-ati un calendar de 1 Leu de la librarie si insemneaz data cand faceti O luna, 2 luni. aniversarea voastra. o mica atentie nu strica. nu pretul conteaza, gestul. Nu mai fuma o 3 zile si strange bani si iesiti si la o pizza, nu te lafai in bani. Nu da bine. Nu te lauda ca l-am batut pala si pala. sau ca esti prea mare bataus. Nu da bine. Faceti greseli si mintiti fara sa vreti. crede-tima. si cand prinzi un moment, doar Voi doi, in acelasi patut, sub aceeasi plapamioara, incearca usor usor sa o saruti pasional cu limba, musco usor de buza, sarut.o pe gat, du-te si pe sani usor. Nu insista din prima. Se v-a excita in timp. Faceti dragoste nu SEx. id meu este street_illusion_magic, si sunt poet de poezii romantice, vreti poezii pentru iubitele voastra si invers un ADD, sau pe face Gogu Bobby. Ciaow

| SpiderV a răspuns:

Deci myhay in primul rand o fata necunoscuta nu poti sa o faci sa faca sex cu tine si in akl doilea rand daca vrei sa facio fata sa te placa fii cat mai nat cu ea intra in discutie cu ea, incepe mereu cu salutul, o lasi sa-ti raspunda... o mai intrebi ce face...chestii normale si daca merge cu ea te apropii din ce in ce mai mult ca ce ai vrea u sa faci e viol big grinlaughing))))))

| Andrei_Arteni_1993 a răspuns:

Am citit toate raspunsurile unele chiar fara logica ..in fine in legatura cu intrebarea lui mihai:O vezi faci cunostiinta cu ea ajungeti sa fiti prieteni se ajunge la nr de telefon si apoi urmeaza intrebarea pentru ea bine inteles dupa o luna sunt un tip rabdator uneori. ai prietena? iti raspunde da. de cat timp iti raspunde 3 ani /ok normal ca m-am simtit refuzat dar am inteles ca vrea sa se desparta si ca incepuse sa ma placa, am asteptat 3 luni un fel de "verdict" desigur in aceste luni sincer nu stiu care a suferit mai mult..in fine intrebarea "mortala" i te-ai daruit lui? /da (o relatie de 3 ani. e puternica nu poti da asa usor cu sutul in ea)/urmeaza ale suparari/vazand asta intr-un final s-a despartit din presupusa cauza ca ar fi profitat mult d ea/acum intrebarea pentru voi cum ati reactiona daca ati fi refuzat cand veti vrea sa faceti dragoste si sunteti in "punctul"culminant...astepti ani ca sa prinda incredere in tine sau pur si simpul iti iei titulatura de "caine care linge ranile" nu este incredere nu este "stalpul"relatiei corect?