| Intelligence a întrebat:

Cum slabesti cel mai usor`? cate kg in cat timp, o dieta sigura?big grinbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fa sexlove struck

| bby a răspuns:

Http://cumsaslabesti.ro/diete.dieta-de-slabit-8-kg-in-15-zile.html
uite aici o dieta :x functioneaza :-*
si mai multe diete aici http://cumsaslabesti.ro/diete.html

| anonimatus a răspuns:

Eu eram disperata eram ff grasa.si is si pretentioasa la mncare dar m-am indragostit si am avut o ambitie teribila mncam toata ziua seminte si multa apa.acum sunt slaba si cu baiatu pe cre il placeam.dar e ff greu oricum bafta daca reusestiwinking

| iepurash_9610 a răspuns:

Eu am slabit 4 kg intr-o saptamana cu o dieta fff buna dar destul de greu de tinut
Trebuie sa ai destula ambitie. Dieta asta se bazeaza doar pe varza. O saptamana intreaga mananci ciorba de varza.in prima zi mananci numai fructe. Adoua zi mananci numai varza. A treia zi poti sa mananci si putina carne. A patra a cincea a sasea si a saptea zi poti sa mai adaugi cateva fructe si foarte putina carne. Sper ca te-am ajutat. E o dieta destul de grea dar nu faci foameahee hee