| maya_6434 a întrebat:

Cum te-ai simtit prima data cand ai facut-o?

20 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Ca d-zeu cand a facut pamantulhee hee

| Parintele a răspuns:

Nu."am vazut ca e bine"hee hee

| Psihoyounger a răspuns:

Habar n-am...inca nu am facut-o...

| albastrel a răspuns:

Domidoc stai linistit/a ca multa lume o face sau are de gand sa o faca si nu stie gramaticahee hee stii tu ...cuvinte din acestea ''te-ai'' ''facut-o''...hee hee

prima experienta sexuala a mea... a fost prea dureroasa ca sa iti povesteschee heebig grin

| Encore a răspuns:

Nu asa tare cum ma asteptam, pentru ca probabil n-a fost din dragoste...

| Ben. a răspuns:

Absolut aiurea! grabit. intimidat, transpirat, si...scurt!

| M.J. a răspuns:

Nashpa naspa naspa, adica usturimi si sa nu mai spun cum mergeam si ca nu puteam sa stau jos

| MarYoBenucci a răspuns:

Ca`n paradis happy laughing

| Babushka a răspuns:

Ma durut un pic dar am facut-o din dragoste

| Dorinel a răspuns:

Ca in al 9 lea cer

| domidoc a răspuns:

"Mam simptit bine."Ca nu stiam gramatica!

| SweeTLemon a răspuns:

Nu a fost chiar cum ma asteptam pentru ca nu a fost din dragoste... happy

| adi a răspuns:

Tarehappy

| antonelk a răspuns:

Pfffff am avut o rusine in mine straight face cum sa ma simt m`o durut un pic sad da o fost bine

| funnymantm a răspuns:

Vai eu nici nu vrea sa ma gandesc laughing cum draq sa iei un baiat virgin (eu) sa il legi de un calorifer si sa bagi "rape me" de la nirvana si BYOB dela SOAD laughing asa o urasc pe femeia aia. eram asa speriat rolling on the floor dar a avut si castigu lui. de atunci urasc monotonia in pat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un nou-nascutrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. ca eram mic.mama m-a spalat m-a dat cu pudra si gata.cred.dar de simtit? cred ca bine.de vreme ce am facut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@no god-adica te-ai odihnit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea, pentru ca a durat prea putin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani (sunt fata)... dar inca nu am facut-o...