Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2987096intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Aug
SATI 292.452AFISARI
126.431VIZITE
112.152V. UNICI

Cum te dezvirgineaza un baiat? Cum procedeaza?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Silvio, lasa, ai deja 2 voturi de "amuzant". Ai auzit de legea compensatiei, da?tongue

• 17 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Face sex. Si, abracadabra, nu mai e virgin.
  • a răspuns:
    Silvio, ai dreptate, am citit in picatele. Rectific: faceti sex. si abracadabra...
  • a răspuns:
    Cu grija si cu atentie.
  • a răspuns:
    Cu penisul...
  • a răspuns:
    Intrebarea necesita detalii care pot fi citite de minori. Ar fi mai bine sa-ti intrebi prietenele/prietenii apropiati. Nu cred ca cineva vrea sa dea detalii picante care pot fi citite de minori si dupa aceea puse in aplicare.
  • a răspuns:
    Cred ca nu stie inca cum se face.
  • Raspuns utilizator suspendat
  • a răspuns:
    @pepe, stai linistit, ca minorii intai pun in aplicare, si-apoi mai citesc si ei cate ceva
    @psiholoaga, cred ca ai gresit putin. era vorba de "cum te...", nu "cum se..." happy
    la intrebare nu raspund, nu mai raspund la anonime, ca sa-si faca un cont ii ia mai putin decat imi ia mie sa-i raspund, si-n plus mama mi-a spus sa nu vorbesc cu necunoscuti big grin
  • a răspuns:
    @psihologule, iar ai dato-n bara happy
  • a răspuns:
    @psiho, de ce ai rectificat? happy
    acum imi vor da stupid pe al doilea raspuns, si voi fi nevoit sa emigrez in canada din cauza asta rolling on the floor
  • a răspuns:
    @psiho, da, da, dar nu se compenseaza cu astea de care mi-era mie "frica", ci cu altele, ca m-a pus dracul sa "musc" niste stelisti pe-aici pe site rolling on the floor
  • a răspuns:
    Mai... daca stii cate ceva despre un act sexual in sine e simplu: la fel! dar cu mai multa grija si mult mai incet. imi pare rau daca nu e explicatia pe care ti-o doreai dar nu pot altfel... pur si simplu nu imi vine inspiratia acum...
  • a răspuns:
    Penisul il introduce in vagin.,., si asa te dezvirgineazahappy
  • a răspuns:
    No comments rolling on the floor
  • a răspuns:
    O introduci pe gaura cheii.
  • Raspuns anonim:
    Incearca si vei afla
  • Raspuns anonim:
    MA sfatul meu este sa ramai tot la labahee hee asa ca bafta