| anonim_4396 a întrebat:

Cum te dezvirgineaza un baiat? Cum procedeaza?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Silvio, lasa, ai deja 2 voturi de "amuzant". Ai auzit de legea compensatiei, da?tongue

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Face sex. Si, abracadabra, nu mai e virgin.

| psiholoaga a răspuns:

Silvio, ai dreptate, am citit in picatele. Rectific: faceti sex. si abracadabra...

| Pho3nix a răspuns:

Cu grija si cu atentie.

| Encore a răspuns:

Cu penisul...

| pepe a răspuns:

Intrebarea necesita detalii care pot fi citite de minori. Ar fi mai bine sa-ti intrebi prietenele/prietenii apropiati. Nu cred ca cineva vrea sa dea detalii picante care pot fi citite de minori si dupa aceea puse in aplicare.

| pepe a răspuns:

Cred ca nu stie inca cum se face.

Răspuns utilizator avertizat
| silvio a răspuns:

@pepe, stai linistit, ca minorii intai pun in aplicare, si-apoi mai citesc si ei cate ceva
@psiholoaga, cred ca ai gresit putin. era vorba de "cum te...", nu "cum se..." happy
la intrebare nu raspund, nu mai raspund la anonime, ca sa-si faca un cont ii ia mai putin decat imi ia mie sa-i raspund, si-n plus mama mi-a spus sa nu vorbesc cu necunoscuti big grin

| silvio a răspuns:

@psihologule, iar ai dato-n bara happy

| silvio a răspuns:

@psiho, de ce ai rectificat? happy
acum imi vor da stupid pe al doilea raspuns, si voi fi nevoit sa emigrez in canada din cauza asta rolling on the floor

| silvio a răspuns:

@psiho, da, da, dar nu se compenseaza cu astea de care mi-era mie "frica", ci cu altele, ca m-a pus dracul sa "musc" niste stelisti pe-aici pe site rolling on the floor

| byank a răspuns:

Mai... daca stii cate ceva despre un act sexual in sine e simplu: la fel! dar cu mai multa grija si mult mai incet. imi pare rau daca nu e explicatia pe care ti-o doreai dar nu pot altfel... pur si simplu nu imi vine inspiratia acum...

| zanabuna a răspuns:

Penisul il introduce in vagin.,., si asa te dezvirgineazahappy

| Amelia87 a răspuns:

No comments rolling on the floor

| bluerapper a răspuns:

O introduci pe gaura cheii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MA sfatul meu este sa ramai tot la labahee hee asa ca bafta