| turcudenis99 a întrebat:

Cum te simti cand faci sex?

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Aaa scarbos, inebunesti, iti vine sa te arunci de pe abalcon... cum sa fie? ceva de nedescris, cea mai tare senzatie cred ca ceva mai fain nu exista, deci nu sunt cuvinte sa descrii ce simti, doar ca asta nu se refera la cei care fac sex ca spartii si nu stiu nimic altceva decat asta, ma refer la cei care pun iubire, pasiune in cea ce fac.

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ca-n al 9-lea cer love struck

| R_8074 a răspuns:

Te simti in asa fel...inca dupa ce o faci o data... o sa te gandesti numai la cum va fi data viitoare. funda

| Sperman a răspuns:

Placere.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

La cei 11 ani ai tai ar trebui sa te joci cu papusile happy

| mannu a răspuns:

O sa vezi peste vreo 5-6 ani happy deocamdata joaca-te cu masinutele laughing

| gabi115 a răspuns:

Foarte bine laughingda funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SAll. Ce intrebare... te simti foarte foarte bine, cu exceptia ca daca esti virgin ...va fi mai greu(dti si tu cu ata care se rupe la baieti)happy va curge sange(bleach(. Da dupa aia te simti bine iti garantez eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine

| Iliutz a răspuns:

Se scoala l.aba

| Iliutz a răspuns:

Se scloa labaaaa

| Adelin16 a răspuns:

Elasexygagica stie cum e rolling on the floor

| alexandrion_6068 a răspuns:

Nu poate fi descris in cuvinte dar e o senzatie imensa de placere cel mai bine sa practici, te-as sfatui cu o persoana la care ti si o iubesti ca atunci ii si mai placut.Multa bafta

| Florin_6126 a răspuns:

Bai baietica (nu ca eu as fi mai breaz) in fine... pai daca u de al varsta asta de gandesti la asa ceva nici nu imi imaginez ce va fi in capul ta teste 4, 5 ani.

| flutur a răspuns:

Bine