| anasidecka a întrebat:

Cum transform o aventura de o vara intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

Nu ii spune in mod direct. da-i de inteles ca vrei sa fii impreuna cu el
winking pur si simplu viziteaza-l cand poti, preferabil cat mai des. daca se bucura sa te vada etc si altele e al tau. daca nu poti sa faci asta comunica cu orice pret cu el. telefoane, mess etc.totul e sa va spune-ti totul. funda?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbind cu persoana de care iti place (cine stie poate nu vrea relatie sau da).

| tabittha a răspuns:

Simplu. Prin exprimarea sentimentelor tale si a ceea ce-ti doresti de la partenerul tau.