| unanonim12345 a întrebat:

Cum trebuie sa misti limba cand te saruti pentru prima oara? Rog sa-mi spuna cineva exact tehnica si pentru asta ii dau fundita... Mersi anticipat.

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Din punctul meu de vedere prima oara ar fi mai bine sa saruti doar cu buzele chiar daca e vorba de un sarut prelung. Pastreaza french-kissing-ul pentru viitoarele saruturi.

Tehnicile sunt diferite, ori se introduce limba unuia in gura celuilalt iar celalalt si-o plimba pe a lui/ei peste si sub cealalta sau o suge usor (tot despre limba vorbim! ) sau varfurile se intalnesc si se plimba unul in jurul celuilalt exact la limita gurii fiecaruia in timp ce gurile se unesc cu buzele inclinate complementar.

Fiecare cum simte si cum accepta.

| Morenna10 a răspuns:

E mai putin gretos fara limba, daca chiar vrei sa o folosesti atinge-i limpa partenerului doar putin cu varful

| ywar a răspuns:

Limba se prinde in mandrina si se roteste la prima pozitie de avans cu viteza mica prin apasare usoara a butonului.

| RobertMoon a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu trebuie sa misti limba si sa folosesti doar buzele? laughing

| Eduard619 a răspuns:

Yuck sarutul cu limba e scarbos de tot saruta doar cu buzelee mult mai okwinking

| spn29 a răspuns:

Intr-adevar primul sarut ar trebui sa fie doar pe buze, insa daca vorbesti despre primul sarut french, iti pot spune ca nu exista o anumita tehnica general valabila. Cel mai sigur este sa urmezi tehnica folosita de cel ce ia primul initiativa, variatiile se fac pe parcurs.