| unanonim12345 a întrebat:

Cum trebuie sa procedezi cand faci sex oral? Cum trebuie sa misc limba? happy

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O misti in functie ritmul si intensitatea gemetelor scoase de partener.

| neutrino a răspuns:

La inceput i-o lingi incet, pe toata lungimea ei, incepand de la cap: apoi muleaza-ti gura si accepta sa ti-o bage pe toata, ca intr-un sex normal. Curaj, sunt sigur ca te vei descurca. Bafta!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca cumva nu esti homosexual atunci poti face cel mult cunilingus. Legat de modul in care o faci poti discuta asta cu fata.

| Pool77 a răspuns:

Intreaba-l pe iubitul tau fiecaruia ne place altceva. happy

| Eduard619 a răspuns:

Depinde unde-l bagi.laughing

| Neuronul a răspuns:

Partenerul este fată sau băiat? raised eyebrows

| unanonim12345 explică (pentru Neuronul):

Un personaj real, cu vagin real happy mai zi ceva

| ddoorriiaannaa a răspuns:

Lasa'te dusa de val, chit ca nu te pot sfatuii sa faci asta... Poate acum il iubesti, dar cine stie ce o fi peste 2 ani?!