| anonim_4396 a întrebat:

Cum trec dupa un soc emotional?
O sa va zic povestea mea.Am mers intr-o excursie. Un baiat ma tot tachina. L-am intrebat de ce dar nu mi-a raspuns.Pana la urma am inceput sa-l plac.Am aflat de la o persona la alta ca lui ii place de o fata pe nume Valentina.Care este si numele meu. Dupa care sa aflu intr-un soc ca o place pe alta fata cu acelasi nume. Dar ea nu-l place ma car sa ramanem prieteni dar cu greu se va intampla asta pentru toti ii spun ca spun ca il plac.

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si tu numesti asta un soc emotional? Nu te place, asta e...sunt baieti pe toate drumurile.

| blaxy a răspuns:

Pai da ce nu mai sunt baieti...nu trebuie sa tinjestidupa unu care nu te place.si stiid ca o place pe alta...

| Denisha a răspuns:

Ignoral.Nu'i mai arata ca' il iubesti.Fii indiferenta.Chiar daca ti'e greu.winking