| PuFuleTz_5685 a întrebat:

Cum va alinta persoana iubita?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pisoihappy

| Bacemi a răspuns:

Deocamdata nu am o persoana iubita. Alint de-a lungul timpului : dragalasule, iubire, pui, iubi, etc.

| Alisa a răspuns:

Cel mai mult imi spune "iubita", adica mai tot timpul. love struck
Imi mai spune "iubirea vietii mele", "dragostea mea", "micuta mea" si cam atat. love struck

| Vizitiul a răspuns:

Din nefericire m-a lasat cu ochii-n soare recent!
Ma alint cu clipele frumoase din trecut.

| Malvina24 a răspuns:

Imi zice ''matzo'' hmm nu prea imi place dar m-am oisnuit si ii spun si eu ''matzule'' inainte el imi zicea puiut eu ii ziceam woodytzule sau babuin...era mai misto.acum ma gandesc '''eu mata? offf

| User a răspuns:

Bambucel.

| elyssa20 a răspuns:

De obicei imi spune baby, dar ma mai striga si pitico, iubita, printesa.:X:X:X

| Ana a răspuns:

Iubire, p*sarica mea big grin, viata mea, iubi etc

| sbk a răspuns:

Idem dany,,,,, ma alint cu clipele petrecute cu ea,, o iubesc e greu fara puisorul meu

| divinuu a răspuns:

Viata mea, printea mea, iubirea mea, sufletul/inima mea, raza mea de soare, papusa mea, sefa mealaughing, fata mea...suna km cocalaresk dar.laughinglove struck

| gagica a răspuns:

Amore

| mistikk a răspuns:

Ubire doar asa ne alintam :X

| masly a răspuns:

Nu prea il alint cu yubyyy pisi doar cand ne prostim nu imi place. i zic pe numetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem dany si sbk... dar in clipele frumoase din trecut eram puiul lui, si era puiul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea:X si micuta mea:X