| Ilymybeib a întrebat:

Cum va dati voi seama ca iubiti pe cineva? Adica ce stari avetilaughing? Nu stiu sa ma exprim cum trebuie dar, cred ca ati inteleslaughing:*.

2 răspunsuri:
| katycc a răspuns:

Iubirea apare dupa o perioada de relatie cu persoana respectiva.acum tie probabil ca doar iti place de el.te gandesti mereu la el.si cand sti ca trebuie sa va intalniti ai emotii.te agiti.cam astea sunt starile

| Lexiiii a răspuns:

Pai eu ma gandesc mereu la persoana respectiva. Vreau sa stau mereu cu ea, cand o vad simt fluturasi.