| anonim_4396 a întrebat:

Cum vedeti voi iubita sau iubitul perfect?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Duce lipsa la aerul aconditionat pe stationare, limitarea ar trebui sa fie la 90 nu 87, portul USB care lipseste si ultimul retus vopsit intreg in portocaliu fara vreo bucata neagra de plastic, fara fulgerele alea care zici ca le-a facut un copil

| RAY a răspuns:

In primul rand ceea ce ne place nu stim in mod constient asa ca intrebarea nu are sens uman sa spun asa, asta e cum vedeti voi mancarea preferata dar tu spui cum o preferi prin prisma a ceea ce ai trait pana atunci deci e ceva emotional

http://www.descopera.ro/......eaza-viata

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar folosind o lupa. Si nu una oarecare ci una foarte putermica, care sa scoata in evidenta si cele mai infime defectiuni. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, pai, in primul rand, iubitul meu perfect trebuie sa fie o persoana care sa aiba simtul umorului pentru ca eu sunt foarte zgubilitica si la tot pasul caut ceva de care sa fac haz, iar el trebuie sa fie ca mine, sa ma faca sa rad mereu, dar fara sa jigneasca oamenii din jur! Apoi, sa fie intelegator nu numai cu mine ci si cu restul oamenilor, dar in special cu mine laughing Sa ma surpinda mereu, sa fie atent, sa accepte provocarile si sa nu se dea la o parte doar pentru ca pare greu, sa fie dinamic, sa-i placa sportul, sa fie ambitios, sa fie deschis spre nou, fidel, luptator pentru ca nimic nu vine de-a gata si ca sa avem trebuie sa muncim, sa nu fie rautacios.
CEL MAI IMPORTANT: SA NU FIE GELOS SI/SAU POSESIV LA EXTREM, pentru ca nu suport geloziile mai ales alea nefondate si nici posesivitatea extrema pentru ca imi place independenta si lupt pentru ea de mica.
Nu-mi pasa cum arata, asta e mai putin important, dar totusi mi-as dori sa fie mai inalt ca mine cu vreo 10 cm laughing
Mai departe, sa fie romantic dar si spontan si original.
In cazul in care ne certam, sa nu incerce sa ma impace cumparanadu-mi chestii scumpe, apreciez mult mai mult cand greseala e recunoscuta si acel 'imi pare rau' conteaza mult mai mult decat orice altceva.
Nu mai stiu... daca stau sa ma gandesc probabil mai am de scris o gramada, dar in mare cam asta ar fi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Subscriu la tot!rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eee, mersi big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu iti multumesc, nu cred ca a mai scris cineva asa bine fix ce-mi doresc eu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aww, ce dragu' laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai bine vă combinați voi două?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mi-ai fost şi îmi eşti cel mai bun prieten asa ca nu am cum sa te inlocuiesc, te iubesc( ca si prieten, nu-ti mai face sperante ) pentru ceea ce eşti, nu pentru cum arăţi ( pentru ca habar nu am cum arati ) sau pentru ceea ce zic oamenii.( invidiosii drecu')

De ( aici trebuia sa scriu de cat timp ne cunoastem, mm. ) aproximativ 15 raspunsuri viaţa mea s-a schimbat, (ATENTIE E POSIBIL SA BORASTI, CITESTI PE RISCUL TAU! ) tu i-ai dat culoare,(INCA MAI POTI SCAPA, DE DRAGUL LUI GIGEL SI A LEANEI!) ai făcut să cânte păsărelele şi pe strada mea cu aromă de parfum. ( se vede ca nu-ti iubesti proprii copii )

Text furat partial de la Pandicorn, multumesc.
http://www.tpu.ro/......dau-funda/

| August99 a răspuns:

Perfectiunea difera de la o persoana la alta. Poate ce vad eu perfect tie ti se pare urat sau absurd.

| OMFGConrad a răspuns:

Iubita mea e perfectă pentru mine.
E o fată simplă, nu căuta unde nu trebuie dacă vrei ceva aproape de "perfecțiune".

| kavasaki99 a răspuns:

O prințesă laughing

| Wargasm a răspuns:

Nu există așa ceva.

| Evelin85 a răspuns:

Pai de exemplu pentru mine iubitul perfect ar insemna : sa fie respectuos, sa nu fie incapatanat, sa fie sincer, fidel si asa mai departe. Dar asta depinde de noi cum vedem acea persoana pentru ca noi consideram unele aspecte ale lui ca fiind perfecte, altii le considera defecte.