| AbeautifulMind a întrebat:

Cum vi se pare actrita XXX, Asa Akira? big grin

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

As vrea sa imi dau si eu parerea, dar nu am auzit de ea, si asta pentru ca nu ma uit la filme porno, deoarece nu sunt impotent, nici onanist. Filmele porno sunt facute ca sa excite, ce rost are sa te exciti la un film?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa, da' nu prea.

| djlukass a răspuns:

Ba omu' lui Dumnezeu ia o pauza pe bune. Eu nici macar nu cunosc o actrita porno (in afara de starleta noastra cunoscuta Alina Plugaru). Pe bune? Ia o pauza ma de la asa ceva, singura actrita xxx care ar trebui sa o stii e prietena ta/logdnica/sotia. Exista o vorba daca esti destul de mare probabil o stii daca nu mai ai de mancat.

| PaIn08 a răspuns:

Este foarte foarte foarte buna

| cosminutz98 a răspuns:

Foarte 'buna' happy