| Afrodita_7906 a întrebat:

Cum vi se pare sexul anal? Eu am auzit ca doare. Dar oral? De acesta am auzit ca e foarte satisfacator.

Răspuns Câştigător
| alexanelly a răspuns:

Mdaaa.laughing))) Deci am o prietena care a facut anal si a spus ca doare in comparartie cu cel normal, cat despre baieti sunt satisfacuti cu sexul orallaughing). Insa cred ca pentru inceput cel mai indicat este sexul normal.mai tarziu cand o sa te plictisesti asa poti incerca o diversitate de pozitii si feluri de a face sex...

11 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Amindoua sint niste prostii, oameni buni, nu va ajunge sexul normal decit sa stati cu botul la...

| mona a răspuns:

Scarboase amandoua

| Georgy_7404 a răspuns:

Parerea mea:daca nu esti extrem de indragostita/indragostit de partener/a nu face sex oral pentru ca nu este moral din punktul meu de vedere plus ca este scarbos eu nu ar face niciodata asta sexul anal fudul este facut pentru **** nu pentru f***t

| Laurretta a răspuns:

Sexul anal e foarte, foarte, foarte dureros, de aceea mai bine de 70% dintre fete nu-l mai fac a 2-a oara, decat daca parteneri sunt forte insistenti.
sexul oral e cel mai satisfacator deoarece ajungi mult mai repede la orgams!
p.s. cantitatile de sperma pot provoca mai repede cancerul de col uterin!

| Alejay a răspuns:

Fetelor nu puteti sa o tineti intr-un sex normal tot timpul, intervine monotonia, devine deja plictisitor, intotdeauna trebuie sa fiti inventive si noi inventivi, sa venim cu ceva nou, altfel va garantez ca isi va cauta ce doreste acolo unde se ofera si intervin ori certuri, ori confruntari nedorite, nervi stres, totul pentru ca ori ea gandeste ca e umilitor sexul oral, sau este dureros sexul anal, este o gandire total eronata... dar ce sa faci asta este lumea in care traim, va baga multi in cap bazaconii si nu vi le mai scoate nimeni din cap... stati linistite ca daca iubiti vreun baiat foarte mult ajungeti sa le faceti si pe alea, daca nu profitam de placerile vietii acum in tinerete la batranete ce sa mai zicem

| FallenRichard a răspuns:

Daca vrei sa ai sifilis,hiv,alegerea ta,insa sunt de parere ca nu merita placerea sanatatea,sunt barbat,dar nu i-as cere niciodata prietenei mele o astfel de relatie,chiar daca este mai placut, gandeste-te la riscuri inainte sa incerci, caci chair daca folositi prezervativul riscul e acolo.

| FesCuDungi a răspuns:

Pe langa faptul ca doare se mai pot intampla lucruri putin jenante, mai ales dupalaughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

*Răspunsul a fost şters*

| Densis a răspuns:

Te-ai f^te in cur a?rolling on the floor

| UNomBATRAN a răspuns:

Este foarte satisfacator sexul oral, incearca-l si ai sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus daca cand o sa incerc...