| dinamo2014 a întrebat:

Cum vor fetele sa fie excitate? happy

7 răspunsuri:
| nicaruaga a răspuns:

Initial voiam sa scriu un raspuns lung in care sa fac misto de tine, dar pentru ca sunt dinamovist am sa ma abtin.

nu cred ca o sa iti raspunda vreo fata la acest subiect iar baietii stiu mult mai putine decat cred ei. fiecare fata e diferita am cunoscut o tipa care o excita foarte tare daca doar o sarutam incet pe ureche iar cu una am facut sex de 2 ori si mai avea un pic si adormea. fiecare functioneaza intr-un mod diferit si trebuie sa ii acorzi timp si atentie ca sa o intelegi si sa ai multa rabdare. daca nu reusesti din prima nu inseamna ca e ea sau tu naspa ci pur si simplu trebuie putin antrenament. nu te lua dupa filme, niciun baiat nu reuseste sa excite o fata prin 3 vorbe si o mana pe umar (decat daca se cunosc intre ei poate) si ca sa iti dau un indiciu ce sa eviti pentru a avea succes:
-lanturi groase la gat;
-maieuri roz mulata
-expresii gen: ce faci pisi.
-te ajuta foarte mult sa zambesti si contactul vizual dar evita sa zambesti si sa o privesti ca un obsedat cretin;
-foloseste mereu pasta de dinti si poate ceva after shave dar nu prea mult ca pari gay si sa stii ca mirosul de transpiratie+salam+seminte...indiferent de ce zic unii, nu reprezinta un bun afrodisiacwinking

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Depinde de fată. Era o chestie pe net, locurile de excitare în funcţie de fiecare zodie. De exemplu: la tauri e gâtul, dar cred că gâtul este o zonă erogenă pentru toţi. De asemenea, urechea conţine o mulţime de nervi care pot excita o persoană.

| h3r a răspuns:

Gâdilate pe spate.

| grab a răspuns:

Prin atitudine, stil si prezenta de spirit.
Plus ceva cultura generala si un fizic cel putin sportiv daca nu excentric.

Cand ajungeti la capitolul fizic ai grija sa fii tandru si sa ii acorzi muuullta atentie si un preludiu ca la carte.

Bafta!

| TizZu15 a răspuns:

Sarutandu-le pe gat.

| irrumator30 a răspuns:

Linse bine in pizdulice, sani masati, sarutari pe tot corpul...

| Actaar a răspuns:

Baga-ti degetul mare de la picior in ele.
Oriunde.
Prin orice orificiu.