| durasdurpaneus a întrebat:

Cunosc o fata care are 17 ani, si un tip de 29 o tot cauta ii cere adresa de email, numarul de telefon, vrea sa se intalneasca iar ea nu stie ce sa faca! Ce credeti face bine sa-i raspunda tipului?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Tipul sigur vrea o prospatura si uite ca ii da tarcoale ca un bastard! Ea e prea tanara pentru el! La varsta ei misuna baietii care sigur o apreciaza pntru ce este si felul ei de a fi! Nu se merita sa se arunce in bratele acestui individ mult mai in varsta! Sa il ignore complet, cati nu sunt care isi bat joc de fete ca ea! Asa ca spune-i sa isi continue viata ei asa de frumoasa nu sa si-o umbreasca cu un asfel de individ! Bafta!

6 răspunsuri:
| Pandicorn123 a răspuns:

Astfel de cazuri sunt periculoase, eu zic sa nu va bagati in prostii. Este o diferenta mult prea mare intre ani si cine stie ce doamne fereste se poate intampla. Zii ca esti cu ea, sau mai bine nu mai luati legatura cu acel tip, nu ii mai dati nicio informatie. Evident fata nu trebuie sa ii rasp... Aveti grija poate fi periculos daca nu il cunoasteti dar, chiar daca il cunoasteti. Bafta!

| vipande11 a răspuns:

In nici un caz. Daca continua asa tipul sasi anunte familia fata e cel mai bine pentru ca nul cunoasteti si nu stiti de ce e instare. Mai bine ignoratil si daca insista repet anuntati familia

| Well a răspuns:

Spune-i ca esti tu intr-o relatie cu ea si ca sa o lase in pace daca vrei sa o scpi de el, nu iti este frica de el si nu vrei sa o pui in pericol. gandeste-te ca poate sa fie traficant daca nu il cunoasteti foarte bine. Mai bine il departezi de ea, are toata viata inainte.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sinecr poate fata tine si ea al el. Daca tipul nu are familie eu nu vad nimic rau intr-o relatzie. eu si pr meu avem app 2 ani de cand suntem impreuna si eu am 16, iar el 26 ...paraintzi mei stiu ca e mai amre cu 10 ani ca mine si nu le-a convenit la inceput, dar acum nu imi au nimic impotriva, varsta nu conteaza...

| edwinalin a răspuns:

Eu cred ca tu esti acea fata si daca tu/ ea cum vrei al cunoaste pe acem barbat si stie ca e de traba de ce sal nu il dai/sa il dea?

| drk a răspuns:

Sa-i spuna tipa ca si-a schimbat numarul de telefon. Noul numar al minorei e: 112.