| PolBoss a întrebat:

Cunosc o fata pe care o plac, ne conoastem de la gradinita, pana in clasa a 6-a eram buni prieteni, as vrea sa-i spun ca o plac dar nu pot deoarece sunt foarte emotiv. Cum as putea sa-i spun ca o plac sau macar sai a arat asta fara sa-i spun, dau funda.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

In spatele telefonului, sau al calculatorului prindem mai mult tupeu iar emotiile dispar!
Incearca asa daca fata-n fata nu reusesti! va cunoasteti de o viata, stiti totul unul despre celalalt o poveste foarte frumoasa care merita un final frumos si fericit!
Chiar te sfatuiesc sa incerci!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sunteți mici! Mai creșteți!

| MiaAtasiei a răspuns:

Sarut o din senin.cand esti cu ea sarut o.noi fetele adoram sa fim luate prin surprindere si lasam garda jos in astfel de momente.

| Alexddu99 a răspuns:

Dupa mine, eu nu as zice ca tu trebuie sa faci primul pas pentru ca esti * barbat * eu as zice ca ar fi mai usor sa jucati un joc gen. sau sa ii trimiti ^Biletele anonime pana dupa un anumit timp ^ iar apoi zici ca esti tu, sau pur si simplu du-te la ea si dai um pupic pe obraz asa de plictiseala si zii ca o placi si ca e foarte dragutawinking