| mariamary96 a întrebat:

Cunosc un baiat inca din liceu.De anul trecut am tot vb, el era intr-o relatie la fel si eu.De cateva luni nu mai are prietena si eu la fel am incheiat o relatie de 3 ani cu un baiat ...Am tot vorbit pe facebook la telefon venea seara sa ma vada, sta la vreo 10 kilometri de mine, mi-a zis ca nu se simte inca pregatit de o relatie dar ii place de mine si mi-e imi place de el de cand aveam prieten.Intr-o seara cand a venit sa ma vada cu masina si i-am zis ca eu nu ma culc cu un baiat pana nu ii ceva serios dar in acel moment pur si simplu m-am lasat dusa de val si m-am culcat cu el zilele urmatoare am mai vb si dupa o sapt ne-am intalnit iar si m-am culcat iar cu el.El nu ma cauta deloc decat daca il caut eu si am impresia ca doar asta a vrut de la mine.Imi pare rau de ce am facut si cum stam aproape ne vedem destul de des avand si prieteni comuni. Inca mai tine la fosta prietena din cate mi-a povestit un prieten bun de a lui si am vazut si pe facebook ceva, sunt constienta ca ma va cauta doar sa se culce cu mine si nu stiu ce sa fac sa nu ii mai dau importanta tin asa mult la el si chiar am crezut ca vrea ceva serios.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fapta s-a intamplat deci nu mai poti intoarce timpul inapoi sa repari ceea ce ai gresit.Insa ai viitorul inaintea ta si posibilitatea de a repara greseala in cazul in care esti o persoana care gandeste rational. Chiar daca iti este greu s-o faci, poti stopa actuala relatie care te asigur ca din punctul lui de vedere se bazeaza doar pe dorinta de a-si satisface propriile placeri sexuale. Incearca sa iesi cat mai repede din aceasta situatie deoarece cu cat va trece timpul regretele tale vor fi tot mai mari, mai intense. Multa sanatate.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Cand te-ai culcat cu el, te-ai simtit si tu la fel de bine?

Daca DA - bravo! nu ai de ce sa iti faci griji, stai in banca ta, viata va reveni la normal in scurt timp

Daca NU - Nu mai gandi asa! Contactele sexuale sunt pentru amandoi sa va simtiti bine. Totusi, nu te lasa la nivelul lui si mai pune-i pofta in cui happy ori va invata sa te respecte, ori nu va mai da pe la tine

Ai grija, baietii sunt mai rai decat par cateodata;(

| Vofuse a răspuns:

Nu inteleg de ce va lasati asa de usor pacalite. Sa fim seriosi, daca vorbiti mult nu inseamna ca trebuie neaparat sa il ei in pat. Mai intai cand intalnesti un tip cheama-l sa se intalneasca cu parintii tai. Daca te place cu adevarat o sa vina. Daca nu te place si vroia doar sex o sa zica ca nu e pregatit si ca nu poate, adica nu o sa accepte.